Друга хресна моєї похресниці завжди дарує дуже дорогі подарунки, а мої подарунки для маленької деколи навіть не відкривають тижнями.

Ми разом з Оксаною вчилися в школі разом, і саме тоді ми з нею здружилися. В мене ніколи не було ні братів, ні сестер, адже мої батьки були слабкі здоров’ям та ледве мене народили в 37 років. Тому свою подругу я сприймала як сестру.

Ми завжди були разом, завжди всім ділилися, завжди одна одній допомагали, все робили одна для одної. Коли хтось з нас хворів, то інша завжди придумувала спосіб підняти настрій та відволікти від хвороби.

Коли ми закінчили школу, то обрали одну і ту ж професію, тому і в інституті ми були разом. За цей час ми ще більше здружилися та стали ближчими одна одній. З часом Оксана знайшла собі прекрасного молодого чоловіка. Я була неймовірно рада за подругу, проте в мене з особистим життям були величезні проблеми. Не склалося воно в мене, іншими словами.

Будучи ще молодими ми вирішили, що перша, хто з нас вийде заміж, візьме в хресні матері для своєї дитини іншу. І першою, як ви розумієте, вийшла заміж Оксана.

Декілька місяців назад Оксана народила доньку. Красуню, з великими блакитними очима, які нагадували два океани. І звісно ж подруга виконала обіцянку та запросила мене бути хресною для дівчинки. Я одразу побігла по магазинах, купила маленькі вбрання, красивий золотий хрестик та сережки. Але як я була здивована, коли дізналася по приходу до храму, що в маленької буде дві пари хресних батьків.

Другою хресною була сестра чоловіка Оксани. Вона купила для дівчинки дуже багато різного стильного вбрання та іграшок. А ще придбала ланцюжок з хрестиком, в який інкрустоване дорогоцінне каміння.

Мені стало соромно спершу, що я не можу зробити такі подарунки, ну але що я зроблю? Я не заробляю стільки. Тому зі не зовсім спокійною душею продовжувала виконувати вказівки священника на таїнстві. Правда мене трохи зачепило, що хрестик вдягнули на маленьку саме іншої хресної, а не мій.

Потім мене образило те, що подарунок, який подарувала я, стояв не розпакований в кутку кімнати, коли через тиждень я зайшла в гості до похресниці. Я запитала Оксану, а та відповіла, що зараз в них багато всяких турбот і вони попросту не встигли розпакувати всі подарунки. І в доказ цього показала повно інших нерозпакованих пакунків від інших гостей та родичів. Виявилося, що сестра чоловіка дуже наполягала, щоб першими відкрили саме її подарунки, мовляв вона дуже довго вибирала та старалася, облазила буквально всі магазини з дитячим одягом, щоб обрати максимально стильний та ручний одяг.

Скоро день народження похресниці – їй виконується рік. Мене запросили на святкування, але після того, як почула про подарунок, який готує друга хресна – перехотіла туди йти. Вона купила малечі сережки з діамантами і рідкісні колекційні ляльки для похресниці з-за кордону.

Мені просто не хочеться, щоб мої щирі подарунки, хоча й не настільки коштовні, також були поміченими і щоб за них також адекватно подякували. Але пропустити перший день народження похресниці я не можу. Що мені робити – не знаю.

Оцініть статтю
Дюшес
Друга хресна моєї похресниці завжди дарує дуже дорогі подарунки, а мої подарунки для маленької деколи навіть не відкривають тижнями.