Дружина після розлучення хотіла відсудити собі автомобіль. Як усе склалося?

Іра і Назар прожили разом майже п’ять років. Їхнє життя було на цьому етапі цілком щасливим. Дехто навіть у приклад приводив їхню пару. Оточення вважало, що в них щасливі стосунки.

Та ба! Після п’яти років наче кішка перебігла дорогу. Між Ірою та Назаром почалися непорозуміння, яке з кожним днем все більше наростало. І ніхто з них не хотів поступитися, зробити крок назустріч.

 До пів року незгод вони розбіглися, щоб відпочити один від одного. Іра винайняла недорого у своєї подруги помешкання. Назар залишився у власній квартирі.

Минуло ще три місяці. За цей період між ними не було дзвінків, не було зустрічей. Іра навіть встигла познайомитися з хлопцем і закрутити з ним роман. У неї справи пішли вгору. Товар, з яким вона працювала, набув популярності, зросли продажі. Іра дозволила собі абонемент у спортивному клубі.

Назар також гав не ловив. У нього і до того з кар’єрою все було гаразд. На зекономлені гроші купив собі дороге авто.

Усе-таки вони врешті вирішили зустрітися і вирішити, що їм робити далі, бо офіційно вони були ще подружжям.

Але обоє збайдужіли один до одного, тягнути лямку життя разом уже не було бажання . Отож, подали на розлучення. Спільного майна вони не нажили. Правда, Іра закинула Назару, за які ж це гроші він встиг придбати нове авто. І написала заяву на поділ придбаної машини начебто за сімейні гроші. Однак Назар вдався до хитрощів – продав авто другові лишень за 1500 доларів. Отож, Ірі він повернув половину з тієї суми.

Звісно, Іра не могла тут нічого довести. Зрештою, це було б рівносильно тому, що Назар би заявив, за які це гроші вона відвідує спортивну залу.

Так вони розлучилися, бо сімейні незгоди все-таки треба долати разом. Вони нікуди не зникають, тим паче самі. Над стосунками в парі треба працювати обом. Якщо хтось легковажить проблемами в стосунках, то дуже часто в стосунках настає криза, подолати яку є значно важче.

Оцініть статтю
Дюшес
 Дружина після розлучення хотіла відсудити собі автомобіль. Як усе склалося?