Дружина випадково почула, як я обговорюю її зі своїми друзями. Після цього наше подружнє життя кардинально змінилося!

Якось друзі покликали мене випити в кафе. Жінці нічого не став вигадувати, так і сказав, що йдемо з мужиками відпочити. Тоді я тільки не уточнив, що кафе буде не простим, а з елементами стр иптизу. Прийшли, сіли, зробили замовлення, розслабилися.

Спочатку розмова почалася на ділові теми, обговорювали нещодавню угоду, що пройшла успішно та інше. Коли на сцену вийшли дівчата, то від робочих моментів не залишилося і сліду. Коли вже всі розслабилися у мене задзвонив телефон, дістав його з кишені, дзвонила дружина, щоб дізнатися, коли я повернуся. Як завжди, телефонує в непотрібний момент! Жінка любить мене контролювати, почала розпитувати, коли я повернуся додому. Мене це так дістало, що я не зміг стриматися і почав розповідати друзям про нашу сімейне життя.

Одружилися ми відразу після інституту, ніби все було нормально, та й ніколи було щось помічати, влаштовувалися на роботу, постійно біганина, метушня. Потім народилися діти, теж якось не до цього. А зараз, коли хочу розслабитися, лягаємо з нею в ліжко, а вона дерев’яна, не гнеться ні в цю, ні в ту сторону. Пробували вже по-всякому, але їй весь час незручно. Вона не хоче змінювати якось наше сексуальне життя. Помітив, що на мене почали звертати увагу дівчата, та й я теж не залізний. Жодного разу не зраджував, але боюся не стриматися. Що робити не знаю. Може хтось може що-небудь порадити.

Хлопці відразу почали давати свої поради. Хто, що мені тільки не говорив. Один сказав, що я рано одружився, просто не нагулявся. Інший порадив піти наліво, адже, як відомо це може зміцнити шлюб. Третій сказав потерпіти, що звикну, потім буде легше. Я дивився на своїх колег і за сумісництвом друзів і думав, що вони дають поради просто так. Тим більше, що ми все вже були під впливом оковитої. Тому махнув рукою, не став нікого слухати, все йде, як іде. І раптом, наш начальник попросив моєї уваги. Він запитав у мене про те, куди я останнім часом запрошував свою дружину. А я і згадати не можу, куди ми з нею взагалі ходили. Так ось, начальник сказав мені, щоб я її кудись запросив, щоб дітей залишили у батьків. І запросити потрібно не в банальне місце, а щоб було цікаво.

Наприклад, нехай це буде кінотеатр, але фільм потрібно вибрати чуттєвий, якщо мелодрама, то до сліз, якщо фільм жаху, то до крику, якщо комедія, то до сміху. А потім вдома або в якомусь незвичному місці влаштувати сюрприз або щось в цьому роді. Я послухав слова начальника, немолодого вже чоловіка, і подумав, а й справді, я від неї щось вимагаю, а сам що зробив для цього. У цей вечір я пізно повернувся додому.

Прийшов, дивлюся, дружина в красивому платті, нафарбована, може кудись зібралася, але ж вже ніч на дворі. Вона провела мене до кімнати, там накритий стіл, ми трохи перекусили, випили по келиху вина. Потім я почув музику, моя дружина почала танцювати і неспішно знімати з себе одяг. Побачив, що на ній красиву білизну, і рухається вона нормально, зовсім не дерев’яна. Вона трохи потанцювала, потім ми перейшли з нею в спальню, там вона витворяла таке, що я ніколи такого від неї не бачив і не чекав.

На ранок ми прокинулися, в кімнату прибігли діти. Син сказав мені, що вчора весь вечір мама плакала, слухала телефон і плакала. Я згадав нашу з нею розмову ізрозумів, що коли я відповів дружині, то не поклав слухавку і вона, напевно, все чула. Мені стало так соромно. Я подивився на договори, які приніс додому, щоб у вихідні їх переглянути, махнув рукою і покликав всією сім’єю відвідати сьогодні зоопарк. Дружина обняла мене, поцілувала в губи, сказала, що кохає. А я їй запропонував зателефонувати мамі і сказати, що ввечері ми завеземо до неї дітей.

Оцініть статтю
Дюшес
Дружина випадково почула, як я обговорюю її зі своїми друзями. Після цього наше подружнє життя кардинально змінилося!