Дружини не стало, а замість слів підтримки й допомоги, її батьки почали вимагати повернути їм половину квартири, що була куплена за мої кошти!

Дивовижно, але у житті я ніколи не стикався з дуже жадібними людьми. Точно знав, що вони десь існують, проте був переконаний, що особисто я таких не знаю. Але усвідомлення того, що такі люди є частиною моєї родини прийшло до мене не очікувано, а саме, коли батьки моєї покійн0ї дружини почали вимагати віддати їм половину нашої квартири…

Ця квартира була придбана після весілля, тому вважаються нашою з дружиною спільною власністю, хоча й була куплена виключно на мої гроші. Її батьки допомогли нам лише з ремонтом у кухні та у дитячій кімнаті. Не минуло й дев’яти днів, як моєї дружини не стало, як її батьки прийшли до мене з вимогою виплатити їм половину суми за квартиру, бо за законом, вони є “першочерговими спадкоємцями”. А якщо я цього не зроблю, то вони планують звернутися до суду. І переді мною постає лише єдине запитання: чому вони навіть не подумали про своїх онуків?

Я просто не міг повірити, що у такий важкий для двох сторін період, коли ми б мали об’єднатися та вчитися жити далі заради наших дітей, їхніх онуків, єдине про що вони можуть думати – це гроші. Я не буду говорити про те, що мені й так важко після цього і що на мені тепер виховання двох дітей, але просто зрозумійте наскільки це безглуздо!

Звичайно, жоден суд не стане розглядати таку справу, я у цьому впевнений! Але ж мені хотілося б не просто їм це довести у суді, а щоб вони самі дійшли до цього, хоча б для єдиного цінного, що залишила їхня дочка – внуків! Я щиро не можу зрозуміти, як вони дійшли до такого становища, тому що раніше наше спілкування було досить теплим та приємним.

meme-arsenal.com

Всі рідні та близькі мене люди просять мене пропускати всі їхні слова та погрози «повз вуха», але я не можу! Хіба це вирішить якось питання? Тим паче вони двоє вдвічі старших за мене людей і мені хотілося б бачити у них приклад для дітей, а така поведінка просто неприпустима!

Єдине, що трохи полегшує «мою боротьбу» у цій справі – це те, що брат моєї дружини став на мій бік і намагається навести батьків на «правильний шлях». Це мене дуже радує. Адже коли хтось з «протилежного боку барикад» стає на твій бік, то це означає, що ти правий, а не просто збожеволів. На жаль те, що він на моєму боці жодним чином не впливає на його батьків і вони продовжують мені погрожувати судом.

Я не знаю, як розгортатимуться події далі й щиро надіюсь, що бабуся та дідусь зрозуміють, яку вони помилку хочуть зробити, якщо ж вони продовжать цю безглузду боротьбу, то я хочу, щоб мої діти ніколи більше не бачили цих жадібних людей!

Оцініть статтю
Дюшес
Дружини не стало, а замість слів підтримки й допомоги, її батьки почали вимагати повернути їм половину квартири, що була куплена за мої кошти!