Думала, що Ростик не претендуватиме на помешкання, адже він живе у місті у квартирі дружини. Однак, уже через кілька днів наші родичі стояли на порозі з валізами та заявили, що також збираються жити у домі матері

Після весілля ми з чоловіком Владом з’їхалися та почали винаймати квартиру. Поки обоє працювали, то життя здавалося цілком нормальним. Влад оплачував квартиру та комунальні послуги, на ньому була й заправка машини. Я купувала продукти, засоби побутової хімії, доглядову косметику та все, що стосувалося побуту.

В обох залишалися гроші на власні хотілки, тож суперечок не виникало. На жаль, до нас дісталася чорна смуга. Я втратила роботу через те, що фірма збанкрутувала, а жити на зарплатню Влада було нереально. Словом орендована квартира та життя у місті стали для нас незнаною розкішшю.

Мої пошуки нової роботи результату не дали. Вихід лише один – переїжджати до батьків Влада. Вони жили на виїзд з міста, мали великий будинок. Зі свекрухою у мене склалися гарні відносини, але все одно не хотілося якось на кучі жити. Та що поробиш. Вирішили, що це тимчасово поки я не влаштуюся на роботу.

Через кілька місяців я дізналася, що вагітна, тож усі наші плани про грандіозне повернення на орендовану квартиру провалилися з тріском. Галина Семенівна, мати Влада, також переживала не найкращі часи. З роботи скоротили, а сидіти вдома вона не звикла. Довго не думала й попередила, що їде за кордон з подругою.

Ніколи не знаєш, де на тебе чекає щастя. На новій роботі Галина Семенівна практично одразу познайомилася з доволі хорошим чоловіком. Він запропонував узаконити відносини. Вона погодилася, а що в її віці соромитися та відмовлятися від можливості зустріти старість поруч когось милого твоєму серцю.

Словом повертатися додому свекруха не планувала, а свій будинок доручила переоформити. Проте був один нюанс, власником мав стати не лише Влад, а і його брат Ростислав. Я з ним бачилися лише один раз, на нашому весіллі. Знаю, що брати між собою не спілкувалися, але так і не з’ясувала причини ворожнечі між ними.

Думала, що Ростик не претендуватиме на помешкання, адже він живе у місті у квартирі дружини. Однак, уже через кілька днів наші родичі стояли на порозі з валізами та заявили, що також збираються жити у домі матері. Ми посварилися, але Ростислав з Оленою нікуди не поїхали.

Вночі я запитала у Влада, для чого вони влаштували весь цей цирк, адже мають квартиру. Тоді він мені й зізнався, що це все Олена намовляє чоловіка. Просто колись Влад та Олена зустрічалися, але він розірвав їхні стосунки, бо зрозумів, що нічого путнього з такого союзу не вийде. Олена, щоб помститися йому, закрутила роман з Ростиком, який уже давно таємно вмирав за нею. Ось такий любовний трикутник й призвів до братерської ворожнечі.

Після почутого я лише зайвий раз переконалася, що не житиму з цією жінкою в одному будинку. От тільки грошей на життя у місті в нас немає і ще не скоро з’являться. Тоді треба діяти інакше та зробити все можливе, щоб Олена з Ростиком самі здиміли. Можливо ви допоможете мені з ідеями, як це зробити?

Оцініть статтю
Дюшес
Думала, що Ростик не претендуватиме на помешкання, адже він живе у місті у квартирі дружини. Однак, уже через кілька днів наші родичі стояли на порозі з валізами та заявили, що також збираються жити у домі матері