Думаю після цієї поїздки Яна більше не захоче всюди за мною плентатися. Головне, що Златці тут подобається. Дитина щаслива

Рік тому я одружилася. З чоловіком ми познайомилися випадково у парку. Дуже швидко у нас зав’язалися стосунки й через пів року він вже зробив мені пропозицію. Жили ми добре, у будь-якій ситуації могли знайти спільне рішення, але все ж було те, що нас відрізняло. Я обожнювала подорожувати. Відвідувати нові країни, знайомитися з чужим життям та культурою, пробувати закордонні традиційні справи та робити на згадку чудесні фото. Чоловік мого захоплення не розділяв. Він просто терпіти не міг усього цього. Навіть у весільну подорож ми поїхали лише на три дні у Карпати. Це все на що він спромігся.

Я на Женю не сердилася. Розуміла, що кожен має право відпочивати так, як йому подобається. Щоб знайти компроміс, ми домовилися, що раз в рік, під час відпустки, я можу подорожувати куди захочу. Хоч мені й видалося цього замало, але й на те погодилася. Гроші на поїздки відкладала сама протягом робочого року.

Правда є ще один нюанс про який я не встигла вам розповісти. Оскільки Женя у мене чоловік надзвичайно ревнивий, саму мене не відпускає. Лише з його молодшою сестрою Яною. Вона ще молода, запальна, хоче світу побачити, тож роль няньки сприйняла на ура. Відкладати гроші на подорожі їй не потрібно. Чоловік разом зі свекрухою оплачували їй переліт, проживання в готелі та інші дрібнички. Чесно кажучи, я не знаю кому дякувати за такий супровід чоловіку чи свекрусі. Переконана на всі сто відсотків, що саме мати Жені намовляє його проти мене й через неї я змушена всюди волочити за собою Яну.

Справа не в тому, що мені є що приховувати. Яна зовсім не вміє себе поводити з іншими людьми. Як тільки ми приїжджаємо й заселяємося до готелю, вона тут же починає фліртувати з офіціантами. Потім відправляється в бар й напивається до відключення. На цьому вечір тільки починається. Яна влаштовує всім відпочивальникам шоу-програму. Купається в фонтані готелю, танцює на столі, роздягається й лягає відпочивати у фоє. Це тільки незначний перелік тих витівок, які мені довелося бачити.

Мені було б байдуже, Яна доросла дівчина, сама може відповідати за вчинки, але коли ми повертаємося додому всі свої подвиги вона присвоює мені. Добре, що Женя не вірить її брехні, бо знає яка в нього сестра зірвиголова.

Моє життя докорінно змінилося після того, як я народила дитину. На довгий час забула про подорожі й нові місця. Тепер вся моя увага була зосереджена на донечці. Коли Златка підросла, я вирішила привчати донечку до свого способу життя. Маленькій дитині потрібно якомога більше відпочивати на свіжому повітрі, тому я вирішила звозити дитину до прабабусі в Закарпаття.

Тільки сказала про це чоловіку, тут як тут з’явилася Яна, яка захотіла їхати з нами. Мені пригадалася наша молодість. Переживати той сором за неї мені не хотілося, тому я вирішила вперше і востаннє провчити братову сестру.

У день від’їзду Яна приїхала до нас з величезними валізами та як завжди при повному параді. Тільки замість наміченого місця подорожі я відвезла Яну до маленького села в якому жила моя бабуся. Тут не було ні інтернету, ні зв’язку, ні громадського транспорту. На все село один магазин й сільська рада. Та й і жителів залишилося не багато. Будинок бабусі стояв на околиці села, від нього до магазину десь з пів години потрібно було йти.

Коли ми приїхали до будинку, Яна була просто шокована. По виразу її обличчя я зрозуміла, що дівчині тут нічого не подобається. Вона навіть спершу боялася до будинку зайти, запитала чи він не обвалиться на нас, коли ми будемо спати.

Я попередила Яну, що ми житимемо тут два тижні. Бабусі потрібна допомога по господарству, тож поки не переробимо всю роботу, додому не поїдемо. Хату побілити, генеральне прибирання зробити, доріжки вибити, город посапати, корову подоїти, закрутки закрутити, сіно на зиму заготовити та ще багато чого іншого. Щоб сестриця раптом не надумала втекти, ключі від машини заховала надійно.

Думаю після цієї поїздки Яна більше не захоче всюди за мною плентатися. Головне, що Златці тут подобається. Дитина щаслива.

Оцініть статтю
Дюшес
Думаю після цієї поїздки Яна більше не захоче всюди за мною плентатися. Головне, що Златці тут подобається. Дитина щаслива