Дуже ефективні маски для волосся

https://volodymyrets.city

Тривалий час  я використовувала різні магазинні засоби для відновлення волосся, однак бажаного результату не досягала. Волосся все одно було ламким, сіклося і випадало. А грошей викинула на різні бальзами і дорогі шампуні багацько. Звичайно, я тоді почала шукати інші шляхи для відновлення своєї зачіски.

Погугливши і поспілкувавшись з дівчатами на цю тему я знайшла низку бюджетних підручних засобів для відновлення його здорового вигляду та зміцнення цибулинок. Деякими рецептами поділюся з вами.

Маски для волосся

Дуже ефективна маска з яєчних білків для пошкодженого після фарбування волосся. Візьміть білок двох яєць і нанесіть його на волосся. Одягніть теплий ковпак. Утепліть рушником. Протримайте маску впродовж 40 хвилин. Опісля змийте її теплою водою.

Маска з яблучного оцту зручна в застосуванні і сприяє відновленню волосся. Сполосніть волосся в яблучному оцті. Не змивайте його. Можна просушити феном.

 Маска з соку алое. Вичавіть сік зі стебел алое і зволожте ним корені волосся. Одягніть на голову ковпак. Я часто використовую цю маску, оскільки вона зручна і ефективна. Після кількох годин змийте маску теплою водою.

 Маска з соку лимона. Роблю цю маску, коли є трохи більше часу. Вичавіть сік з однієї цибулини і одного лимона. Додайте чайну ложку реп’яхової олії і один жовток. Усе ретельно перемішайте і нанесіть на волосся. Через годину маску змийте. Якщо волосся жирне, змийте маску шампунем.

 Маска з коньяку. Змішайте 30 мл коньяку з 2 яйцями і оливковою олією. Увітріть маску в корені волосся, розподіляючи її по всій довжині. Через годину змийте ретельно волосся теплою водою з шампунем.

Маска з гірчичного порошку. Візьміть 2 столові ложки гірчичного порошку, 2 столові ложки реп’яхової олії, 2 чайні ложки цукру і жовток. Усе перемішайте і нанесіть на годину на волосся. Утепліть голову поліетиленовим ковпаком. Опісля змийте водою.

Маска з кориці. Візьміть 2 чайні ложки кориці, 4 чайні ложки блакитної глини, 4 краплі ефірної олії. Через годину маску треба змити.

Після застосування цих масок до місяця часу у мене відновився ріст волосся, воно стало шовковистим і міцним. Сподіваюся, що рецепти цих масок стануть вам у пригоді.

Краси вам і здоровя!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Дуже ефективні маски для волосся