Дуже хочу повернути дружину і щоб все було, як раніше. Але це, на жаль, не можливо.

Я вчинив дуже погано, підло і взагалі – не по-людськи щодо своєї дружини. Чим керувався я в той момент я також не знаю.

Мене заполонила якась сліпа та недовга любов чи просто потяг до іншої жінки.

А чому б і ні? – подумав я. Світланка молода, красива, її аромат так і притягує до себе, а соковите тіло просто не дає ні найменшого шансу на відмову.

Світлана – моя нова помічниця. Сам я її не обирав, її до мене приставило вище керівництво.

А дружина моя, Оля – це ж просто жінка, яка ходить по дому в піжамі чи в розтягнутому одязі, не фарбується, а каблуки взагалі останній раз одягала на наше весілля.

От я і повівся на красиву обгортку. І зрадив своїй дружині. Я ж думав, що Оля так ні про що і не дізнається.

Але Світлана виявилася дуже хитрим стервом. Вона залишала спочатку маленькі сліди на моєму одязі. Потім почала мені телефонувати серед ночі. А одного разу надіслала моїй дружині наші інтимні фото.

Чесно кажучи, я й не чекав такого повороту подій. Прийшовши того дня додому – мене за порогом чекала валіза з моїми речами. Ключі від дому мене попросила дружина залишити на тумбочці.

Я пішов до Світлани. Кілька місяців ми жили навіть дуже добре. А потім їй стало мало моїх грошей і взагалі вона мені сказала, що я старий.

Так ми і розійшлися з нею.

А при одній діловій зустрічі я побачив в ресторані за сусіднім столиком свою колишню дружину. Вона прийшла, швидше за все, на побачення і поруч з нею сидів досить пристойний чоловік.

Яка ж моя Оля була красива того дня. Я й перестав думати і помічати, що вона настільки гарна. Мені стало соромно і боляче, що я проміняв таку жінку на якусь секретарку Світлану.

Куди ж дивилися мої очі в той час.

Декілька разів я намагався вимолити прощення в дружини. Телефонував, надсилав їй квіти чи просто сидів під нашим будинком. Однак їй було байдуже.

Оля сказала мені, що для неї я прочитана книга і взагалі помер в той день, як вона отримала ті фото.

А я так сильно хочу повернути наші стосунки. Я не знаю, що мені робити. Я усвідомив всі свої помилки і розумію, що моїм вчинкам нема прощення.

Але ж і щоб моя Оля, така кохана колись мною жінка, була із іншим чоловіком я теж не хочу.
Як жити далі – я просто не уявлення не маю. І поради нема в кого попросити.

Оцініть статтю
Дюшес
Дуже хочу повернути дружину і щоб все було, як раніше. Але це, на жаль, не можливо.