Дуже масивна жінка хотіла вигнати моїх дітей з місця, за які я платила!

Цього літа ми всією сім’єю вирішили відправитися у нашу сонячну Одесу! І на відпочинку сталось дещо, що я досі не можу ніяк пояснити та зрозуміти! Можливо, ви мені допоможете зрозуміти, хто був не правий і чому вона так вчинила! Отже, розповідаю і чекаю вашого «вироку»!

Ми вирішили, що досліджувати саме місто – нудно й взяли собі квитки на автобус у село неподалік. Хоча наші діти ще малі й ми могли не платити за їхні квитки, та з чоловіком прийняли рішення – це зробити, щоб комфортно доїхати та не доставляти нікому проблем.

Ми уже мали рушати, як в автобус постукала масивна жінка. Так сталось, що всі місця були зайняті та єдиним вільним виявився диванчик позаду, що вміщував у себе двох людей середньої ваги (або одну дуже масивну жінку). На наше власне нещастя, жінка увійшла в автобус з сином. Звичайно ж, на диванчик з нею він би ніяк не помістився, тоді вона й помітила наших двох маленьких дітей, що теоретично могли б вмістити біля себе третього.

Вона відразу ж підійшла до дітей і сказала їм грубим голосом: «Посуньтесь!». Можливо, якби у той момент вона б додала «будь ласка» ніжним голосом, то моя б реакція не була б такою різкою.

riamo.ru

Але тоді я влізла з нею у словесну перепалку: «Вибачте, але ми купили квитку за повну вартість і хочемо, щоб наші діти їхали у комфорті!». Перепалка тривала десь дві хвилини й до неї приєднався мій чоловік, захищаючи мою точку зору.

Коли водій почув у чому справа, то «м’яко» натякнув нам, щоб ми посадили біля дітей третього пасажира, щоб не викликати сварок між пасажирами. Я не хотіла йому поступатися й продовжила сперечатися, тобі до нього приєдналися інші пасажири. Всі вони одноголосно нам сказали, що ми «зажрані погані люди».

Під таким тиском я здалась, а мій чоловік підтримав і це рішення, тому ми продовжили дорогу до того місця у тихій обтяжливій мовчанці. Ми з чоловіком мали зіпсований настрій, а дітям було некомфортно тіснитися на двох сидіннях. Назад ми вирішили їхати електричкою, бо не хотілося знову спіткнутися з чимось схожим!

Люди, от допоможіть мені вирішити цю дилему: чи та мамочка в автобусі з пасажирами мали рацію й ми «зажрані», чи ми все-таки мали рацію? Якщо у вас були схожі неприємні ситуації, то поділіться з ним та виходом, який ви з них знайшли!

Оцініть статтю
Дюшес
Дуже масивна жінка хотіла вигнати моїх дітей з місця, за які я платила!