Дверний дзвінок задзвонив несподівано. Вони нікого не чекали, хто може бути. Віталій пішов відчиняти двері, на порозі стояли батьки Марини. Вони не попередили, що приїдуть

Віталій з Мариною в суботу лежали в ліжку. Вони планували сьогодні поніжитися. Потім разом приберуться у квартирі, а на вечір підуть відпочивати з друзями. Дверний дзвінок задзвонив несподівано. Вони нікого не чекали, хто може бути. Віталій пішов відчиняти двері, на порозі стояли батьки Марини. Вони не попередили, що приїдуть. Зайшовши у квартиру, повідомили, що приїхали пожити в них тиждень. Тато дружини, Андрій Сергійович, почав наставляти зятя, хто спить до таких пір? Давно встати потрібно.

Марина з чоловіком тільки переглядалися. Відпочинок відкладається. Задзвенів телефон Віталія. Телефонував менший брат Марини.
– Ну як вам сюрприз? Я спеціально умовив батьків, щоб не попереджали вас, говорю, їм приємно що ви приїжджаєте. Ти Віталій, обов’язково повези тата на рибалку. Купи йому гарну вудку, щоб і вдома рибалити. І ще, він хоче на футбол. На цій неділі відбудеться в місті, то купи білети, щоб ближче.
На що чоловік відповів:
– Я не маю стільки грошей, щоб купувати дорогу вудку і дорогі білети. Куди їх повести, я буду вирішувати разом із Мариною. Тому вказувати не потрібно. Якщо хочеш зробити приємне своєму татові, то сам і купи. І повісив слухавку.

Від такої розмови було неприємно. Віталій знав, що сім’я Марини не любить його. Йти у них на поводу він не буде. Знає, що прийдеться вислуховувати кожен день про свої недоліки. Але якщо раз попустить, то сядуть на шию. Він їм нічого не винен, і не збирається догоджати. Ніхто не поцікавився, чи є в них кошти. Приїхали з пустими руками, скільки харчів потрібно купити, щоб годувати всіх.

Оцініть статтю
Дюшес
Дверний дзвінок задзвонив несподівано. Вони нікого не чекали, хто може бути. Віталій пішов відчиняти двері, на порозі стояли батьки Марини. Вони не попередили, що приїдуть