Катерина зустріла багатого хлопця, як мріяла. Довго вона кружляла навколо нього, щоб завоювати його прихильність. Лиш би вийшло одружитися з ним.

Дві сестри мріяли про майбутнє життя. Ганна говорила, що хоче гарний будинок у своєму селі, господарство завести. Чоловіка, який буде їй допомагати. Катерина у свою чергу мріяла про багатого хлопця, який забезпечить її всім необхідним. Возитиме на відпочинок на найкращі курорти світу. Дівчина купуватиме собі що захоче, і рахувати грошей не буде. Машина в неї буде обов’язково червона, і за рулем вона сама.

Линув час. Так сталося, як вони мріяли. Ганна зустріла чоловіка, який поділяв її думку. В місто їхати жити не хотів. Адже він сам із села, і шукав дівчину, яка розділятиме його погляди. Вони купили невелику хатину поблизу батьків Ганни й почали господарювати. Роботи, як такої в селі не було. Тому вони всі сили прикладали до господарства. Залишки возили на базар. Спочатку автобусом, потім купили майже за безцінь машину. Чоловік ремонтував довго. Але нарешті їде, возили харчі на базар.

Катерина зустріла багатого хлопця, як мріяла. Довго вона кружляла навколо нього, щоб завоювати його прихильність. Адже його батьки багаті люди, мають свій бізнес. Бачила Катерина, що Євген не вдається у батькові справи, але не задумувалася. Лиш би вийшло одружитися з ним. А там вона його наставить на правильну дорогу. Одружилися. Наразі Катерина не знає ні в чому міри. Все їй потрібно купити, салони краси, все доступно дівчині. Коли Ганна приїжджала до міста і привозила Катерині гостинці, та говорила, що в них всього достатньо, і такого вони не їдять. Повертала Ганні молоко, сир, масло.

Катерина об’їздила пів світу, бачила різні краєвиди. Вона стала вередлива, подавай їй все найкраще. Коли чоловік обмовився, що пора подумати про дітей, вона говорила, що ще не час, потім. Не пам’ятає, які обіцянки давала чоловіку. А в нього нарешті відкрилися очі. Зрозумів, чого жадала дружина. Але вона йому набридла своїм вередуванням. Одного разу після такої сцени випхав її за двері, Катерина й опам’ятатися не встигла. Стояла за воротами в одній сукні. Навіть телефон заборонив брати.

Тільки тепер Катерина згадала, що в неї є сестра. Вона зупинила таксі, сказала адресу, куди її везти. Коли приїхала, Ганна поралася по подвір’ю. Катерина попросила сестру заплатити за таксі. На подвір’ї повно різної худоби. Корови, свині, качки, кролики в клітках. Роботи також достатньо. Трудяться з ранку до ночі. Але ж і мають. Добудували будинок, через те, що троє діток, тісно там стало жити. Машина нова, на кухні найновіша техніка. В будинку достаток.

Вибачилася Катерина за свою поведінку. Ганна тільки рукою махнула, вона і не сердилася. Батьківська хата пустує, тому запропонувала Катерині жити там, а вони допоможуть. Ось так буває в житті.

Оцініть статтю
Дюшес
Катерина зустріла багатого хлопця, як мріяла. Довго вона кружляла навколо нього, щоб завоювати його прихильність. Лиш би вийшло одружитися з ним.