Дві сестри вибрали одного чоловіка. Одне “щастя” на двох

Алла з Оксаною були погодками. І на перший погляд не можна було сказати, що вони сестри. Дівчата ще з дитинства змагалися, хто кращий. Дух суперництва не зникав ані в школі, ані в дворі, де вони гуляли з друзями. Як батьки не намагалися довести до доньок, що  їм не потрібно змагатися, все було марно.

Після закінчення  школи дівчата поїхали на начання до столиці. Алла вступила до медичного університету, Оксана обрала педагогічний. Щомісяця сестри їздили додому до батьків, там і познайомилися з Олегом. Хлопець начався в економічному університеті, і жив в сусідньому місті.

Він був досить привабливий, висого зросту, з гарною посмішкою та добрими очима. З ним було приємно спілкуватися. Сестрам він дуже сподобався.

І ось тут почалося  змагання  між сестрами. Цього разу вже за чоловіка.  Алла взяла ініціативу в свої руки, і першою запросила Олега в кіно. Хлопець погодився. Через декілька тижнів вони почали зустрічатися. Оксана вирішила відійти в сторону, і не заважати щастю сестри, хоч і таємно кохала Олега.

 

Джерело: ukrainians.today

Після закінчення університету Алла та Олег одружилися. У них народився син Максим. Оксана переїхала працювати в інше місто, впевнено піднімалася по службовій драбині. Але особисте життя не складалося. З сестрою, племінником та Олегом бачилася тільки на Різдво та Великдень.

Минуло 6 років…

Вранці Оксані подзвонила сестра й попросила приїхати. Алла дуже змінилася, відколи сестра бачила її востаннє. Мала хворобливий вигляд. Олегу спочатку забороняла телефонувати сестрі, думала, що зможе побороти свою б iду. В Алли 4 стадія. Лікування не допомогло.

Я просила тебе приїхати…Мені залишилось недовго. Максимко ще маленький. Я знаю, що ти кохаєш мого Олега. Я тобі його віддаю. Ти йому теж завжди подобалася. Просто я була  ініціативніша, ніж ти.  Тобі вже скоро не буде з ким змагатись. Я хочу, щоб ти замінила Максиму матір. Це моє останнє прохання,- важко промовила свої слова Алла.

Алли не стало через 3 дні… Оксана залишила роботу й переїхала назад в рідне місто до Олега. Вони разом виховують Максимка…

Оцініть статтю
Дюшес
Дві сестри вибрали одного чоловіка. Одне “щастя” на двох