Директор розводив руками, мов, що поробиш. Батьки тих хyлігаHів допомогли в ремонті школи, тому не може запропонувати забрати своїх дітей. Дома діти розповіли, що ті хлопці клюють всіх дітей

Олег і Оля дружать із дитячого садка. Живуть поруч, тому батьки вирішили вести дітей в одну школу, і один клас. Попросили вчительку, щоб за парту посадила їх разом. Адже в класі дітей багато, особливо хлопчиків, тому Олег буде захищати Олю, якщо її хтось образить. Діти з радістю ходили до школи, навчання давалось обом легко.

Коли перейшли в третій клас, мама Олі помітила, що дівчинка поводиться не так, як завжди. Постійно б0їться, в школу ходити не хоче. Одного разу попросила маму, щоб перевела її в іншу школу. Таке прохання здивувало жінку, і вона зателефонувала мамі Олега. Там також не все гаразд. Олег як і Оля проситься, щоб перевели в іншу школу. Наразі після школи примітила в нього сиHці на тілі, розповідала мама Олега. Вирішили разом завітати до школи, що там коїться з їхніми дітьми.

Їхня вчителька, Оксана Василівна, почала завіряти, що в школі все гаразд, можливо поза навчальним закладом діти посварились із кимось. В цей час, в клас ввалились юрба дітей із криками. Оглянувшись, мами помітили, що хлопчики тягнуть за одежу Олега, і трохи віддалік Олю. Мами кинулися захищати своїх дітей від побоїв, але ніхто не слухав. Вчителька також намагалася заспокоїти дітей. Хтось із дівчаток побіг по директора школи. І тільки тоді вгамувалися.

Мами Олега й Олі сказали, що так не залишать ситуацію. Викликайте батьків хуліганів до школи, або підемо в поліцію писати заяву про побиття дітей. Директор заспокоїв жінок, і завірив, що на завтра запросить батьків тих дітей до школи, і ви також будьте присутні.

Оксана Василівна провела жінок до виходу, при цьому розповіла, що то діти заможних батьків. Вони не слухають нікого, на уроках перебивають вчителя, задираються до дітей. Їхніх батьків запрошували не один раз, але не допомагає, тому що батьки не набагато вихованіші, ніж їхні діти.

На другий день мами Олега й Олі прийшли до школи в назначений час. Батьки хлопців хуліганів були вже там. Вчителька правильно помітила про батьків. Вони кричали, захищали своїх чад, при цьому не слухаючи, що говорять їм. До вчительки взагалі відносились грубо. Лише директор міг заспокоїти, але не надовго.

Рішення не прийняли ніякого, тому що вередливі батьки вийшли з класу, при цьому сказавши, щоб не турбували їх з дрібниць.
Директор розводив руками, мов, що поробиш. Батьки тих хуліганів допомогли в ремонті школи, тому не може запропонувати забрати своїх дітей.

Дома діти розповіли, що ті хлопці клюють всіх дітей. Якщо якийсь хлопчик забарився, і йшов один в коридорі, то його ловили й били бешкетники. Олега й Олю били за те, що ходять разом, і тим хлопцям не подобається. Мами перевели Олега й Олю в іншу школу, Оксана Василівна звільнилася з роботи, не змогла працювати з невихованими дітьми, та їх батьками.

Оцініть статтю
Дюшес
Директор розводив руками, мов, що поробиш. Батьки тих хyлігаHів допомогли в ремонті школи, тому не може запропонувати забрати своїх дітей. Дома діти розповіли, що ті хлопці клюють всіх дітей