Дитину зарахували до нeaд _еkватниx через бажання розширити прохід у школу

Син пішов у школу в перший клас. Це була одна з елітних гімназій, куди ми пройшли завдяки багатьом старанням.

Зранку Олега в школу заводила я перед походом на роботу. Наша гімназія була обнесена високою бетонною стіною. Головний вхід був далеченько. Треба обійти всю школу, щоб дістатися до шкільних воріт. Хтось проробив лаз в паркані, яким діти справно користувалися. Ми також проходили через цей лаз. Може, для декого це було кумедно, як я, поважна тітка, впихаюся в нього. Але Олежко любив, щоб я його проводила аж під двері самої школи, тому я нехтувала всякими умовностями і звиклася з таким проходом до школи.

Настала пізня осінь. Я одягнула тепле пальто, і в ньому, звісно, не вміщалася в наш запасний прохід. Тому тут повертала синові важкого наплечника і спішила на маршрутку. Олег не міг з цим змиритися. Навіть цих кілька кроків навіщось йому була потрібна я, і він вдався до хитрощів…

Мені несподівано зателефонували на роботу і терміново викликали в гімназію в зв’язку з неадекватною поведінкою сина, не пояснюючи причин. Поки їхала на таксі, передумала все на світі. Що міг він таке витворити, щоб директор крижаним голосом зажадав моєї присутності?

Як з’ясувалося, Олег тихенько взяв молоток слюсаря, що перекурював під час ремонту сантехніки, і побіг на перерві до паркану. Син вирішив розбити бетонну плиту, щоб розширити прохід.

Це побачив  охоронець і миттю малого зловив за комір і, як злісного порушника, завів до директора школи.

У керівника гімназії я провела близько пів години. Чого я тільки тут не наслухалася. Він малював мені похмурі картини майбутнього мого сина. «Сьогодні молоток, а завтра – підірвати задумає!», – казав мені.

Я вибачилася, сказала, що більше такого не повториться.  Він погодився не відраховувати сина зі школи до першого порушення. І на тому спасибі!

 Але в мене зародилося бажання піти з тієї школи. Увечері на сімейній раді вирішили перевести сина в звичайну школу. У гімназії Олега почали вважати неадекватною дитиною, і ніякі пояснення до уваги не бралися. Ніхто не зрозумів його наміру – зробити нормальним запасний вхід у школу!

Оцініть статтю
Дюшес
Дитину зарахували до нeaд _еkватниx через бажання розширити прохід у школу