«Дивлюся, а мій чоловік разом з тою дівахою, що в тамбурі спілкувався, разом у купе зачинилися»

https://www.rbc.ua/ukr/styler/nastoyashchee-peklo-kupe-1600-grn

Поверталися з далекого, забутого Богом Іркутська додому. Колись чоловік там служив в армії, потім працював у шахті – прожив тут цілих десять років. Зрештою – тут ми одружилися. Тому дуже захотів провідати давніх друзів і побувати в улюблених місцях.

Правда, їхати звідси поїздом аж три доби. Але ми налаштувалися на такий тривалий переїзд – взяли купейні місця.  

Щойно рушив поїзд, я вирішила трохи поспати, бо відчувала себе вкрай втомленою. Чоловік на цей час був у тамбурі, з кимось спілкувався. Я не особливо звертала увагу.

Поспала кілька годин, прокинулася – на вулиці було вже темно. Чоловік досі в купе не повернувся. Набрала його номер. За п’ятим гудком взяв трубку і сказав, що зустрів знайомого – сидить з ним разом у ресторані.

Я заснула знову. Прокинулася о третій ночі. В купе і далі було пусто. Мені це не сподобалося – скільки можна сидіти в ресторані. Йду до провідника, питаю, де ресторан. Він відповідає, що через п’ять вагонів.

«Ні, – думаю, – через стільки вагонів мені зовсім не хочеться йти».

Виходжу в коридор, набираю знову чоловіка. І він раптом виходить з третього купе. Питаю, з ким ти так довго спілкуєшся.

Він мовчки проходить повз мене і лягає на свою полку.

Наступного вечора мій чоловік знову кудись несподівано зник. Шукати його по поїзді мені було якось навіть принизливо. Вирішила звернутися до провідника:

-Скажіть, будь ласка, у вагоні є камера?

-Так. Але її можна дивитися тільки після запиту.

Домовилася, що прийду до нього, і ми разом переглянемо відео.

Так і зробили. Дивлюся, а мій чоловік разом з тою дівахою, що в тамбурі спілкувався, на полці лежить, буквально через два купе.

Я не витримую, лечу туди і наполегливо стукаю в двері. Ніхто не відчиняє.

Потім у мене з чоловіком і тою дівчиною почалися розборки. Дійшло до того, що провідник не витримав цього галасу і викликав чергового. Так нас висадили з поїзда на зупинку раніше. Чоловік кудись поплентався з своєю новою знайомою, а я поспішила додому, щоб спакувати речі чоловіка в чемодани.

Ось так я з’їздила в гості до друзів чоловіка.

Оцініть статтю
Дюшес
«Дивлюся, а мій чоловік разом з тою дівахою, що в тамбурі спілкувався, разом у купе зачинилися»