Дивно, чому ротвейлер на полюванні врятував поран еного зайця

Микола змалечку мріяв про великого собаку. Однак батьки були проти. Грошей у них на купівлю й утримання собаки було вдосталь, а от бажання утримувати його в квартирі не було. Маленька квартира,  постійний догляд, вигулювання собаки зранечку і ввечері були аргументами, що не дозволяли Миколі втілити власну мрію.

Збіг час, Микола придбав власне помешкання. Можна й зреалізувати мрію. Так за кілька місяців купив собаку – ротвейлера. Цуценя було ще зовсім маленьким. Микола багато часу проводив з ним. Раз у тиждень ходив на спеціальні заняття з виховання до кінолога. Джері був чемним і розумним.

https://petsi.net

Звісно, не обійшлося й без казусів. Одного разу Джері завдав чимало клопотів. Стрибнув і перекинув вазон, а разом з ним кришталеву вазу. Рослина зламалася при корені. А ваза, яку зачепив вазон, впала Миколі на ногу і розсікла до крові великий палець. Було й прикро за вазон, адже він був дуже красивою декорацією в коридорі.

Опісля, граючись, зірвав штору з вікна, утворивши у ній великі діри. Довелося купити нову. Ось такі втрати потягнули ігри Джері.

Загалом собака був чудовим. Микола з кожним днем усе більше прив’язувався до неї. І вже за пів року не уявляв, як раніше жив без свого Джері. Так назвав він свого улюбленця. Микола разом з собакою гуляв кожного дня вздовж лісу або озера.

Одного разу друзі запросили Миколу  разом з Джері на полювання.  Він погодився. Уже давно чекав на цей момент. І ось він настав. Треба було заганяти дичину в пастку. Микола сприйняв цю подію з хвилюванням.

І ось вони в лісі. У кожного мисливця був власний собака, привчений до полювання. І ось несподівано собаки скажено загавкали. Прямо на розлючених псів вискочив заєць, який з болю чи страху запищав, як дитина. Собаки готові були розірвати  тваринку. Проте сталося диво у всіх на очах. Розлючені пси раптом присіли, а заєць опинився «під опікою» Джері. Ніхто з ним не смів «сперечатися».

https://www.facebook.com

Собаки поглядали на власних господарів, чекаючи наказу, як діяти далі. Джері не поступався. Микола підійшов ближче і побачив, що зайцеві все-таки перепало від котрогось собаки – була поранена одна лапка. Так закінчилося полювання цього дня.

Довелося Миколі тваринку забрати додому, щоб виходити з допомогою ветеринара. Після того випадку Микола більше не брав Джері на полювання. Адже його друзям хотілося по справжньому спіймати здобич.

Окрім того, Джері таким чином завоював авторитет у дружини Миколи, яка до собаки ставилася трохи упереджено. Тепер вона часто улюбленця чоловіка пригощала ласим шматочком. Ще й час від часу Миколі нагадувала, що пора погуляти з Джері чи купити свіжі продукти для нього.

Зайця, звичайно, Микола виходив. Коли тваринка зміцніла, то вони удвох з Джері віднесли тваринку до лісу. Там йому буде найкраще, якщо, звичайно, не попадеться знову у зуби мисливських собак.

 Джері тепер був хорошим охоронцем квартири, а також провідником Миколи до лісу чи на прогулянку. Як правило, собака не відходив від свого господаря, навіть тоді, коли він відчіпляв повідок. Так він засвідчував свою вірність.

Оцініть статтю
Дюшес
Дивно, чому ротвейлер на полюванні врятував поран еного зайця