Дзвінок у двері. Тато пішов відкривати і щось скрикнув. Антон виглянув, що там трапилося з татом. На порозі стояла Віка, немов нічого не сталося. Сукня на ній інша, як і кросівки, яких в неї до цього не було.

У мами Віки сьогодні день народження. Вони з чоловіком Олександром вирішили святкувати в ресторані. Запросили самих близьких друзів, з якими завжди святкують різні події. Вирішили так тому, що Віка хоче розважатися, а у квартирі навіть танцювати не зможуть. Адже сусіди відразу почнуть стукати у двері. Антон також був із батьками. Хоч йому там не цікаво, адже таких як він не буде нікого. А йому, дванадцятирічному хлопцю, також потрібно з кимсь спілкуватися.

Вечір підходив до кінця. Гості задоволені, Віка трошки перебрала, тому погано трималася на ногах. Чоловік викликав для неї таксі, а самі з сином залишилися. Тому що гості не всі розійшлися. Потрібно розрахуватися за вечір. З Антоном додому потрапили далеко за північ. Вони тихенько зайшли у квартиру, щоб не розбудити Віку. Не включаючи світло полягали спати.

На ранок чоловік виявив. Що Віки вдома немає. Ліжко не розстелене. І сукні немає тієї, в якій вона вчора перебувала. Зателефонував до її мами. Але і там її немає. Він розшукував її по всіх знайомих, телефонував у лікарні. В поліції написав заяву про зникнення дружини. Розповсюджували листівки з її світлиною. Але все марно, неначе в воду впала.

Коли в Антона нарешті день народження, вирішили нікого не гукати. Адже в них така втрата, не до гулянок. Прийдуть бабусі, посидять в колі родини й все. Дзвінок у двері. Тато пішов відкривати й щось скрикнув. Антон виглянув, що там трапилося з татом. На порозі стояла Віка, немов нічого не сталося. Сукня на ній інша, як і кросівки, яких в неї до цього не було. Вона зайшла у квартиру, привітала сина з днем народження.

Де вона була весь цей час, Антону не говорили. Але відносини між батьками з того часу прохолодні. Вони вже не зустрічають один одного з веселими посмішками, а навпаки, мляво розмовляють між собою. Причину маминого зникнення Антон дізнався випадково. Йому розповів давній приятель, в якого весь цей час жила Віка з його татом. Просто приятель тоді не знав, що вона мама Антона, а то б розповів раніше. Виявляється його тато в той час проходив мимо будинку Антона.

Мама під’їхала на таксі в нетверезому стані. Його тато скористався станом Віки й повіз до себе додому. На ранок жінці соромно вертатися додому, адже зрадила чоловіку. Так і жила в них, поки батьку не набридла. Він вигнав Віку з дому. Тоді то вона й прийшла до себе, якраз на день народження Антона.

Оцініть статтю
Дюшес
Дзвінок у двері. Тато пішов відкривати і щось скрикнув. Антон виглянув, що там трапилося з татом. На порозі стояла Віка, немов нічого не сталося. Сукня на ній інша, як і кросівки, яких в неї до цього не було.