Наташі двадцять вісім років. З вигляду красива, успішна, а чоловіки на неї не дивляться. Чи може він чогось не знає, не розумів Федір Петрович. Але сталося диво і одного дня вона таки привела хлопця і сказала, що це її наречений

Федір Петрович радів тому, що нарешті його єдина донечка виходить заміж. Наташі двадцять вісім років. З вигляду красива, успішна, а чоловіки на неї не дивляться. Чи може він чогось не знає. Але це вперше, коли вона познайомила тата, і сказала, що то її наречений. Федір Петрович радий, нарешті й в Наташі буде сім’я. Правда чоловік той Ігор, не сподобався батьку. Але коли дочка щаслива, то не йому жити з тим Ігорем. Але тато помилявся в своїх міркуваннях. Виявляється, молоді без нього домовилися, що житимуть у квартирі Федора Петровича. Квартира двокімнатна, наразі розміститися можна, але коли будуть діти, тісно.
– В Ігоря, що, житла немає? Запитав тато, коли Наталиного коханого не було поруч.
Дівчина відповіла, що дійсно немає. Є в його мами, говорить, але я туди не піду жити.

Після весілля зять переїхав у квартиру Федора Петровича. Спочатку все добре, але згодом батько почав помічати, що Ігор постійно нашіптує щось на вушко Наташі. Нехай шепчуться, але при тому поглядають на нього. Коли Федір Петрович підходить ближче, замовкають. Таке відношення почало насторожувати чоловіка. Вдома почав відчувати якусь ворожнечу, незатишно йому стало. Коли таке повторилося знову і знову, тато запитав у Наташі, що трапилося, чому так дивитеся на мене? Дочка сказала, що йому показалося, взагалі все добре. Через деякий час Наташа потішила звісткою, що чекає дитину. Федір Петрович радий за неї. Нарешті він стане дідусем.

Коли Наташу привезли з пологового будинку, у квартирі все помінялося. Наразі Федір Петрович жив у меншій кімнаті, де не було телевізора. Просив, щоб перенесли до його кімнати, але Ігор відмовив, мов нам потрібний. Плач маленького внука не давав відпочити ні вдень, ні вночі. Одного разу дідусь запропонував їм винаймати квартиру, тому що тісно і взагалі мішають одне одному. На що зять відповів, що бажано, якби Федір Петрович пішов звідси. Чоловік чекав, що дочка заступиться за нього, але вона мовчала. Видно, що піддержує свого чоловіка. Не знав дідусь, що діждеться до того, що зі своєї квартири будуть виставляти.

Коли Ігоря не було вдома, чоловік спробував поговорити з дочкою. Навіщо так поступають з ним. Наташа відповіла, що тату буде добре в будинку для літніх людей. Там він буде завжди під наглядом на всьому готовому. Оце дожився. Ніколи не думав, що мою дочку можна запросто умовити, думав Федір Петрович. І на що? Щоб відмовилася від свого рідного тата. Але ж вона сама стала мамою. Не думала, що прийде час і її син також відправить в будинок для літніх людей? Про це він і сказав Наташі. Вона заплакала. Що можна сказати? Попала під вплив зятя. Дочку шкода, але і в будинок для літніх людей чоловік не збирається. Чим закінчиться їхнє протистояння, не відомо. Але думаю, що спокою не буде.

Оцініть статтю
Дюшес
Наташі двадцять вісім років. З вигляду красива, успішна, а чоловіки на неї не дивляться. Чи може він чогось не знає, не розумів Федір Петрович. Але сталося диво і одного дня вона таки привела хлопця і сказала, що це її наречений