Галина кинулася в ванну кімнату. Не встиг Тарас обернутися, як почув, що щось тіче. Невже це борщ? Так, це був він. Кришка унітазу закрилася, а Галя мовчки кинула каструлю в мийку і пішла геть.

Тарас був голодним, наче вовк. Його шлунок зрадів, коли відчув смачні запахи зі сторони кухні. Новоспечена дружина готувала щось на кухні і приспівувала народні пісні. А от чоловікові сказала не заходити, бо це має бути приємний сюрприз. Тож Тарас просто нетерпляче гортав канали телевізора і мріяв про смачний обід.

На роботу він не їздив. Працював онлайн, тобто був фрілансером. Звичайно, це круто, бо подружжя завжди разом та і зранку немає великої метушні від збирання на роботу. Але є тут і мінус – шалена нестабільність. То працюєш день і ніч без сну, то тижнями шукаєш хоч якусь роботу.

Квартиру вони орендували разом. Загалом, на продукти вистачало, але останнім часом у Тараса був період затишшя в роботі. Нових замовлень не було. Тож молоді люди постійно були в очікуванні. І навіть, зважаючи на це, Тарас не збирався міняти роботу.

Як тільки Галя запропонувала подумати про зміну роботи, він заявив, що сам буде вирішувати що йому робити і нехай повертається до родини, якщо є претензії. Також хлопець постійно дорікав, що Галина сама запропонувала переїхати в цю квартиру і потрібно було раніше думати про такий хід подій. Сам він хотів жити у своїй однокімнатній квартирі разом з матір’ю, але просто перегородити кімнату якоюсь занавіскою.

Ось вийшла вона, вся в борошні, але ж яка щаслива! Спочатку повідомила, що через декілька хвилин все буде готово, а потім акуратно поставила запитання:

– «Ти ж знаєш, що завтра мусимо платити за квартиру? Моєї заробітної плати вистачить лише на половину, а з весілля гроші закінчилися ще в минулому місяці.

Та чоловік сказав лише, що зараз не хоче про це говорити і в першу чергу треба поїсти, а не говорити про проблеми на голодний шлунок.

За весь час їхнього проживання разом, Галя ніколи не влаштовувала сцени, не скандалила і рідко робила зауваження. Вона не сварилася за орендування квартири і гроші. Але тут розізлилася…

Здається, Тарас не хоче вирішувати проблеми ні з повним шлунком, ні з порожнім. Дівчина різко повернулася і пішла на кухню, а вийшла з неї з повною каструлькою борщу. Зі злості Галя випалила:

– Хочеш вирішувати проблеми ситим? А платити за житло ти не хочеш?

– Хочу, але коли поїм.

– Мені здається, що нічого ти не хочеш. І дітей від мене ти теж не хочеш

– Хочу.

Тарас сказав швидко і твердо, але дівчині здалося, що це нещиро. Вона кинулася в ванну кімнату. Не встиг хлопець обернутися, як почув, що щось тіче. Невже це борщ? Так, це був він. Кришка унітазу закрилася, а Галя мовчки кинула каструлю в мийку, зібрала валізу і пішла геть.

Тарас довго намагався зупинити її і перекрив вихід, на що Галина пригрозила дзвінком батькові, який був прокурором. Тому дівчина кинула ключі і вибігла геть.

На фоні залишився звук телевізора, а в голові Тараса була пустота. Тому він просто склав речі і поїхав до мами. Вона також варила борщ і аромат його розбрівся по всій квартирі.

Його відразу погодували і засипали купою питань. Та щасливий від обіду син побіг за комп’ютер, де провів всю ніч. Юнак відчув себе школярем. Нуль проблем. Мама готує, не влаштовує сварок, турбується, не гонить на роботу.

Галина ж більше не дзвонила і не писала.

Оцініть статтю
Дюшес
Галина кинулася в ванну кімнату. Не встиг Тарас обернутися, як почув, що щось тіче. Невже це борщ? Так, це був він. Кришка унітазу закрилася, а Галя мовчки кинула каструлю в мийку і пішла геть.