Галина сиділа на дивані перед мамою похнюпившись. Сьогодні вона зізналася, що вагітна. Мама в розпачі. Адже дочці виповнилося п’ятн _aдцять років.

Галина сиділа на дивані перед мамою похнюпившись. Сьогодні вона зізналася, що вагітна. Мама в розпачі. Адже дочці виповнилося п’ятнадцять років. Як так сталося, що вона не помітила, коли Галина почала гуляти. Все та клята робота. Працює по вісім годин, а на вечір бере замовлення. В’яже носки, светри. Начебто вдома, але з дочкою мало спілкуються. І ось тобі маємо що маємо. Як правильно поступити? Розуміє Віра, що аборт, то не вихід, поламати життя дитині.

На запитання хто батько, відповіла, Славік, що його батьки у діда Михайла будинок наймали. Жили місяць, потім поїхали.
– Славік обіцяв приїхати по мене, – говорила дівчина.

Мама знала, що він не повернеться. Але потрібно щось вирішувати. Вона одна не прогодує стільки ротів. Адже крім Галини, в неї два менших сини. Тато їхній помер від хвороби. Тому Віра і крутиться, як може, щоб вистачало на одяг, і продукти. Добре, що живуть у селі. Більшість харчів на городі. Вчасно доглядати потрібно, і все смачне на столі. В роздумах минув день. Жінка вирішила спробувати знайти того Славіка.

Спочатку пішла до діда Михайла, чи не залишилася в нього адреса тих людей, що жили в нього. Дідусь повідомив, що адреси немає, а номер телефону залишили. Не роздумуючи Віра зателефонувала. Слухавку взяв чоловік. Жінка розповіла по якому питанню телефонує, і запропонувала зустрітися. Адже їхньому сину двадцять років, а Галині п’ятнадцять. Пригрозила, якщо не приїдуть напише заяву в поліцію.

Наступного дня на порозі їхнього будинку стояли батьки Славіка разом із сином. Коли їх побачила Галина, то аж розцвіла. А мама говорила, що не приїде. Але коли Славко зиркнув на неї злими очима, відразу зрозуміла, нічого хорошого не чекати. Віра запросила їх зайти до будинку, а Галина і Славік нехай погуляють. Про що говорили батьки, невідомо. Але коли мама проводжала гостей, виглядала задоволена.

Домовилися вони до того, якщо не хочуть, щоб Віра написала заяву в поліцію за спокушання неповнолітньої, то наразі виплатять компенсацію. Надалі кожен місяць виплачуватимуть на прожиття дитини до повноліття. Все це завтра оформлять нотаріально. Внука чи внучку, хто народиться, бачити не забороняється. Можуть приїжджати й бавитися. Батьки Славіка незадоволені, але то кращий вихід, ніж поліція.

В назначений час народилася дівчинка. Як дві краплі води схожа на свого тата. Галина школу так і не закінчила. Коли Аліса підросла, пішла працювати нянею в дитячий садок.

Оцініть статтю
Дюшес
Галина сиділа на дивані перед мамою похнюпившись. Сьогодні вона зізналася, що вагітна. Мама в розпачі. Адже дочці виповнилося п’ятн _aдцять років.