Галині зателефонували з дитячого садочку, сказали, що Аліса зaxвopiла, піднялася температура. Пішла в садочок і разом телефонувала чоловіку, щоб приїхав забрав їх. Але Антон відповів. Що не може. Він відпросився з роботи і вони з мамою поїхали купувати продукти.

Віктор Іванович уважно спостерігав за співробітницею Галиною. Сьогодні вона прийшла не одна, а з дочкою, якій чотири роки. Галина виглядала засмученою. Її донька щось малювала на аркуші паперу. Видно було, що дівчинка хвора. Віктор Іванович дивувався, чому не залишити доньку вдома. Адже в неї бабуся є, нехай подивиться за хворою внучкою. А Галині потрібно здати звіт, але він ще не зроблений. Тому на лікарняний піти поки що не може.

В обідню перерву Віктор Іванович підійшов до Галини. Вона все так же сиділа за столом. Донька їла булочку і запивала соком. Чоловік намагався підбадьорити колегу. Адже розумів, як їй не просто дивитися на хвору дитину. Галина часто прикладала свою долоню до лоба дівчинки, чи немає температури. Добре, що Аліса не вередлива, тихенько сидить собі, малює. Мама може писати свої звіти.

Віктор Іванович запитав, чому прийшла сьогодні з хворою донькою? У Галини з очей закапали сльози. Вона намагалася розповідати та відразу замовкала. Потім, коли заспокоїлася, розповіла.

Вони з Антоном одружилися, коли Галина тільки закінчила навчання в інституті. Дівчині потрібно було їхати на роботу в інше місто. Але Антон не хотів відпускати. Тому запропонував одружитися і знайти роботу на місці. Так і зробили. І робота відразу знайшлася. Невдовзі Галина відчула, що вагітна. Все в них складалося добре, поки в місто не переїхала свекруха. Вона продала свою садибу, додала заощаджені гроші та купила неподалік від них квартиру.

До речі квартира, в якій проживають Антон і Галина, належить дівчині. Коли раніше чоловік почав говорити, що хоче, щоб мама переїхала жити в місто, відразу запропонував поселити її в них. Галина відмовила. Сказала, що краще буде, коли його мама житиме окремо. Так дійсно краще, але свекруха затамувала образу на невістку. Коли народилася Аліса, Віра Степанівна замість того, щоб допомагати, приходила вказувати наскільки Галина робить все неправильно.

Говорити все те намагалася при своєму синові. Таким чином вказуючи, яка незграбна в нього дружина. Спочатку Антон не слухав свою маму. Але коли це постійно, то потім і сам почав вказувати на недоліки. Галина все те терпіла. Вона помітила, якщо його мама довго до них не заходить, то все в домі гаразд. Як тільки прийде, чи зустрінеться десь, все починається спочатку. Антон потім три дні дивиться на дружину вороже.

До Аліси бабуся взагалі не підходить. Коли приходить до них додому, хоч би раз принесла дівчинці гостинця, так ні здалеку щось проговорить до внучки та знову починає свою пісню. Коли Аліса хворіє, Галина бере лікарняний, хоч інколи бабусі можна подивитися за внучкою. Але ні, вона тільки вказувати вміє, та настроювати свого сина проти невістки. Антон взагалі перестав заступатися за дружину. Останньою краплею була вчорашня подія.

Галині зателефонували з дитячого садочку увечері. Сказали, що Аліса захворіла, піднялася температура. Дівчина відразу пішла в садочок і разом телефонувала чоловіку, щоб приїхав забрав їх. Але Антон відповів. Що не може. Він відпросився з роботи й вони з мамою поїхали купувати продукти. Мама ще не все купила, тому він не зможе їх відвести. Галина запропонувала, поки його мама ходить по магазину, він в цей час забере їх і швидко довезе додому. Адже це поруч.

Але в розмову вмішалася свекруха. Вона наказала Антону, щоб він був поруч із нею. А те. Що внучка хвора, її не цікавило. Головне насолити невістці. Галина викликала таксі. Вдома швидко зібрала речі чоловіка. Попросила сусіда, який слюсар по професії, щоб поміняв замок у дверях. Вони давно хотіли це зробити, але Антону не до домашніх справ. Коли він хотів відкрити двері своїм ключем, нічого не вийшло. Галина виставила його речі, і сказала, щоб не приходив більше ніколи.

Вона нагадала йому, що машина куплена за її кошти. Тому, щоб залишив ключі. Антон замість того, щоб вибачатися, почав кричати на дружину, так, як робив останнім часом. Але Галина на те вже не звертає уваги. Пригрозила, якщо не віддасть, то вона звернеться до суду. Ось чому сьогодні з донькою на роботі. Як тільки зробить звіт, відразу піде на лікарняний.

Оцініть статтю
Дюшес
Галині зателефонували з дитячого садочку, сказали, що Аліса зaxвopiла, піднялася температура. Пішла в садочок і разом телефонувала чоловіку, щоб приїхав забрав їх. Але Антон відповів. Що не може. Він відпросився з роботи і вони з мамою поїхали купувати продукти.