Гості зайшли з Віталієм до квартири, щоб привітати іменинницю та 3авмерли. Скрізь був р0зкиданий одяг, а Софія з незнай0мим чоловіком напів0голені виходили з ванної кімнати.

Віталій та Софія побралися три роки тому. Зустрілися на весіллі у друзів, почали зустрічатися. Згодом Віталій запропонував дівчині руку та серце. Вона, звісно погодилася. Два роки пристрасті у шлюбі. Вони бігли додому з роботи, щоб бути разом – так сумували один за одним. З діточками не спішили – устигнеться.

А потім все пішло шкереберть. Почали віддалятися один від одного. Віталій почав помічати, що дружина до нього байдужою та холодною з кожним днем стає. Вона почала затримуватися на роботі. Коли приходила надто пізно, то відмовлялася: «Корпоратив на роботі», «Багато проєктів наскладалося», «Термінові вечерні збори», «Відрядження». Пояснень було багато. Частенько у дружини телефон був вимкнений. Тоді Віталій почав підозрювати, що Софія зраджує йому.

Але як перевірити, чи є коханець? Дружина впевнено говорила, що все Віталій видумує через банальні ревнощі.

Тоді у нього визрів план. Софії через три дні мало виповнитися двадцять п’ять років. Віталій пообіцяв їй, що вони відсвяткують цю дату у ресторані вдвох, а потім сходять кудись порозважатися. Дружина зробила вигляд, що зраділа.

Віталій потайки від Софії запросив на її день народження спільних друзів. Сказав, щоб приходили ввечері.

Зранку у день народження Софії чоловік подарував їй букет троянд.

– А головний сюрприз буде потім. – промовив він, цмокнувши її у губи.

А сам подумав: «Якщо пройдеш перевірку на вірність, якщо я дійсно ревнивий, то я тобі, кохана, зірки з неба буду діставати!»

Ближче до вечора Віталій зателефонував Софії:

– Пробач, кохана… Та розумієш… Мені терміново треба поїхати у відрядження сьогодні. Я знаю, що ти чекала свята. Та що поробиш? Керівництво невблаганне. Я маю рятувати наш проект. Приїду аж завтра увечері. Отоді й відсвяткуємо. Добре?

Було видно, що Софію така звістка абсолютно не засмутила:

– Все гаразд. Відсвяткуємо завтра. Я не проти. По речі приїдеш?

– Ні, не буде коли. Поїзд через годину.

Їхні друзі чекали Віталія біля під’їзду. Всі були святково одягнуті, з повітряними кульками та квітами. А чоловік купив Софії золотий ланцюжок. З господарем друзі піднялися на п’ятий поверх. Віталій тихенько відчинив двері.

Гості зайшли з ним до квартири, щоб привітати іменинницю та завмерли. Скрізь був розкиданий одяг, а Софія з незнайомим чоловіком напівоголені виходили з ванної кімнати.

Віталій упевнився, що Софія зраджувала йому. Він мовчки вийшов і пішов геть. Знав: назад уже не повернеться.

Оцініть статтю
Дюшес
Гості зайшли з Віталієм до квартири, щоб привітати іменинницю та 3авмерли. Скрізь був р0зкиданий одяг, а Софія з незнай0мим чоловіком напів0голені виходили з ванної кімнати.