Навіщо тобі моя безпл _iднa сестра? Живи зі мною, я народжу тобі спадкоємця!

З Уляною ми познайомилися на роботі.  До нас на фірму саме влаштувалася нова перекладачка. Їй було 30 років, незаміжня. Коли я її побачив перший раз, то відразу зрозумів, це саме та жінка, з якою мені хочеться прожити до старості, засинати і прокидатися в одному ліжку. Ми почали будувати наші стосунки, а вже через місяць я запропонував  переїхати до мене. Вона переїхала разом зі своєю молодшою сестрою.

В Уляни було складне життя. Вони з молодшою сестрою Женею рано втратили батьків. Спочатку їх виховувала тітка. Потім, коли її не стало, сестри почали жити двох. Жені було 17, і наступного року вона планувала вступати до медичного університету.

Мені жилося чудово з Уляною. Вона була просто ідеальною жінкою, хорошою господинею. Мені було з нею добре. Я почав заводити розмову про весілля.А ще я дуже мріяв про сина. Тільки одне мене бентежило. Женя, молодша сестра Уляни, стала кидати на мене неоднозначні  погляди. Коли Уляни не було вдома Женя заводила неоднозначні, я б навіть сказав розпусні розмови. Проте коханій жінці я про це не казав, намагався все вирішити жартами. І мрів, коли настане день, щоб Женя вступила до університету, і переїхала в гуртожиток від нас подалі.

Джерело: morena-morana.livejournal.com

– Уляно, чому ти не хочеш від мене малюка, я ж кохаю тебе, добре заробляю, давай одружимося і народимо дитину…Я так мрію про сина.
– Давай почекаємо з весіллям, добре? Ось, коли я завагітнію, тоді і розпишемось,-сказала Уляна.

Ну а потім вона зізналася, що у 18 років мала шалений роман з хлопцем зі старшого курсу. Вона завагітніла, він її покинув. Ну а потім на фоні стресу від втрати батьків у неї стався вик идень. Тоді лікарка сказала, що в Уляни низькі шанси завагітніти вдруге. Потрібно пройти обстеження.

Тому  поки ми жили, як раніше, Женя також намагалася мене спокусити. Я про це сказав Уляні. Вона в це не вірила. А одного дня Женя прийшла з прогулянки, й повідомила сестрі, що вагітна від мене, що я нею скористався за Уляниної відсутності.Уляна переїхала  назад до себе в квартиру. А це мала негідниця на прощання сказало:

Навіщо тобі моя безплідна сестра? Живи зі мною, я народжу тобі спадкоємця! А як не хочеш бути зі мною, то їй теж не дістанешся.

Женя переїхала до Уляни. Я залишився сам. Через декілька місяців Женя народила здорового хлопчика, але з пологового будинку не хотіла його забирати. Уляна її вмовила, щоб та віддала сина для сестри.

А мені було так погано без Уляни, що я зробив останню спробу реабілітуватися, я запропонував зробити тест ДНК.  Звичайно, аналіз підтвердив, що я не батько цієї дитини. Уляні було боляче усвідомити, яка брехлива у неї сестра. Ми з Уляною помирилися, виховуємо разом Артемка. Одружилися. Женя відмовилася від материнських прав. Живе окремо, кавалерів змінює мало не щомісяця. Уляна проходить лікування, і я сподіваюсь, що незабаром у нас буде спільна дитина.

Оцініть статтю
Дюшес
Навіщо тобі моя безпл _iднa сестра? Живи зі мною, я народжу тобі спадкоємця!