Всі чоловіки, яких Ярослава зустрічала, виявилися 3раднuками, які вибирали, що завгодно…, маму, іншу жінку, але тільки не саму Ясю

-Мамо, я вагітна й буду народжувати,-заявила матері  з порогу Маргарита. 

-Доню, ти в своєму розумі? Ти тільки закінчуєш 11 клас. А як же навчання? Я і так з Вами ледве кінці з кінцями  зводжу. Що ж тепер буде? Ще один рот на мою  шию? А де ж ти жити будеш?

Ця історія просто не вкладалася в голові у Ярослави Миколаївни. Риті всього 17, а вона вже вагітна від свого хлопця Іллі. Третій місяць… Про що ти думала?

Рита познайомилася з Іллею пів року тому на вечірці. Їхній короткий та емоційний роман здавався для юної дівчини серйозним.Коли вона повідомила коханому про вагітність, то дуже ошелешила хлопця такою новиною.  Які діти в його віці? Йому лише 21 рік, ще жити і жити! Дівчина вірила, що коханий передумає і подзвонить з пропозицією руки і серця. Живуть же якось люди, чим вони гірші за інших? Минуло 2 тижні, а Ілля так і не подзвонив.

Ярослава Миколаївна зі страхом усвідомила, що дочка повторює її долю. Вона сама народила Риту у 18 років. Народила дочку, батьки допомагали. Сама закінчила курси крою та шиття. Вечорами, коли дочка спала, шила одяг на замовлення. Добре, що клієнтів вистачало.

Джерело: ukrainer.net

А жіночого щастя хотілося…А всі чоловіки, яких Ярослава потім зустрічала, виявилися зрадниками, які вибирали, що завгодно (пляшку, маму, іншу жінку), але тільки не саму Ясю. Ось і змушена вона з трьома дітьми жити в двокімнатній квартирі, тягнучи на собі все. Вона дуже не хотіла  такої долі для своєї дочки.

Ярослава Миколаївна знала, що  Рита зустрічається з хлопцем, розмовляла з нею, щоб та в подолі не принесла дитину. Але сталося те, що сталося…

“От виростила внучку, бідкалася бабуся Рити, 11 клас ще не закінчила, а в подолі вже принесла!”

Аборт теж не вихід, це Ярослава Миколаївна теж розуміла. Руйнувати здоров’я дочки вона хотіла найменше. На роботі розказала про свою проблему для колеги, а та порадила народити, і віддати дитину до дитячого будинку.

На таке наважитися я не зможу…Минув тиждень, майбутня бабуся  змирилася з майбутнім дивом, тим більше, що де троє, там і  четверо, багатшими вони точно не стануть. Вона все зможе, бо діти це головне.

Оцініть статтю
Дюшес
Всі чоловіки, яких Ярослава зустрічала, виявилися 3раднuками, які вибирали, що завгодно…, маму, іншу жінку, але тільки не саму Ясю