Дівчина майже бігом бігла по лісу, коли почула кроки позаду себе. Оглянулася, то Іван доганяв її.

Говорять, життя прожити, не поле перейти. За всі гріхи розплата все одно настигне. В цьому Галина упевнена на всі сто відсотків. Колись вона молода і красива, крутила хлопцями як хотіла. Вибрати одного не мала змоги. Не кохала тих, що впадали за нею. Подобався один хлопець, але він не звертав на Галину уваги. Тому і надалі гралася з залицяльниками. Особливо один Іван, настирливий. Відбитися від нього ставало все важче.

Одного святкового вечора, вже не пам’ятає що за свято було, зустріла хлопця Григорія, який так подобався їй. Слово по слову, Галина зізналася, що давно він їй подобається, але чомусь сам хлопець не звертає на неї уваги. Але то було не так. Григорій не хоче ставати в чергу, поки Галина зверне на нього увагу. Того вечора вони вперше були разом. Дівчина більше не дивилася на хлопців, які й надалі крутилися біля неї. Іван, коли дізнався що Галина знехтувала ним, затамував злобу і чекав слушного моменту.

Одного разу увечері дівчина поспішала до бабусі. Йти до неї потрібно через лісок. Галина поспішала, темніло. Григорія в той день дома не було, провести не міг. Дівчина майже бігом бігла по лісу, коли почула кроки позаду себе. Оглянулася, то Іван доганяв її. Галина нічого не підозрюючи стишила кроки, щоб разом перейти той лісок.  Коли підійшов, чоловік і слова не говорячи повалив її на землю. Як не виривалася дівчина, але сили були не рівні.

Місяць Галина не виходила на вулицю. Коли дізналася, що жде дитину хотіла накласти на себе руки. Відговорила бабуся. Умовила внучку вийти заміж за Григорія, не говорячи йому нічого. Щоб виїхали звідси, додала. Галина і сама не хотіла залишатися після такого.

Минуло тридцять п’ять років. З Григорієм живуть душа в душу. Давно забулася та історія. Чоловік сина любить.  Десять років тому одружився Андрійко. І все нічого, але не подобається його дружина Катерина. Не підпускає і близько до сина і внуків. Одного разу Галина спересердя кинула, що діти в неї не від Андрія. І що ви думаєте? Вона зробила тест на спорідненість. При чому дані взяла всіх: мене з чоловіком, Андрія, дітей, свої. Тоді й виявилося, що Григорій не має відношення до сина. Галина розповіла все як було, але Григорій мовчки збирав свої речі. Перед виходом за поріг сказав: Якби ти мені розповіла правду тоді, я простив би тебе. Наразі не можу. Все життя виявилося обманом. Не залишуся.

Оцініть статтю
Дюшес
Дівчина майже бігом бігла по лісу, коли почула кроки позаду себе. Оглянулася, то Іван доганяв її.