«ХаЛяВа не пройшла. НАхА6на жінка отримала те, на що 3аслуговувала»

Я вже тривалий час продаю речі в інтернеті. Майже два роки. За цей період траплялися різні дивні речі. Розповім про найбільш «соковитий» випадок, що трапився зі мною.

Нещодавно купила собі нові джинси – хороші брендові. Але, коли одягнула цю річ, вона мені не дуже cподобалися. Сходила в них всього лиш раз на каву з подругою. І все! Вирішила, що вони мені не зовсім до лиця. І подружка це підтвердила. Вони не зовсім лягали на мою фігуру. Прогадала з розміром. Тому вирішила їх позбутися – просто віддати чи подарувати, якщо комусь подобаються. Виставила їх на свою сторінку з позначкою, що віддаю просто так. Правда, з ними стався один казус – відламався бігунок замка, коли знімала штани.

До години часу мені зателефонувала одна пані і сказала, що бронює джинси, бо саме такі вона давно шукала і вони їй конче потрібні. Казала, що приїде сьогодні і забере.

Оскільки в мене мала дитина, я попросила її приїхати до 21-ї вечора. Жінка зовсім не взяла до уваги моє прохання – подзвонила в двері вже о половині дванадцятої. На той час в мене вдома всі спали. Я також вмостилася вже в ліжку.

На моє зауваження, чого так пізно, вона буркнула, що вона їхала ледь не з іншого кінця міста, і я зобов’язана їй відчинити.

 З її поведінки виглядало все так, наче я їй чимось зобов’язана. Зрозуміла, що маю праву з хамкою, тому подумала віддам їй ці джинси і хай іде власною дорогою.

Жінка виявилася аж надто нагла. Вона розгорнула джинси, оглянула їх і перепитала: «Хіба вони нові?».

-Так, нові, – ствердно відповіла я.

-То чому ж у них зламаний бігунок? – вже грубо запитала.

-Жіночко, я вам їх віддаю даремно. Вам ще щось не подобається? – запитала я роздратовано. – Можете не брати. За них я заплатила тисячу гривень.

Жіночка і далі крутила носом:

-Треба було зразу повідомити, – йшла в наступ моя нічна відвідувачка.

-Треба читати уважно оголошення, в якому про все сказано, – я вже готова була виставити цю нахабу за двері. Але вона наче мене не чула.

-Мені на завтра потрібні ці джинси. Ви мене так підставили! – обурювалася далі.

-Так. Перестаньте кричати – вдома вже всі сплять. Окрім цього, ці джинси надто дорогі, а я вам віддаю їх просто так. А ще – треба читати текст до кінця і не звинувачувати людей через власну недолугість.

Жінка аж ніяк не очікувала такої відповіді. Вона скривилася, жбурнула мені джинси в обличчя і пішла до виходу.

Я ніскільки не жаліла за цей інцидент. Навпаки вважала, що ця нахаба негідна того, щоб їй щось віддавали просто так. Тому в душі навіть раділа, що їй не дісталися ці джинси задарма.

Оцініть статтю
Дюшес
«ХаЛяВа не пройшла. НАхА6на жінка отримала те, на що 3аслуговувала»