Хлопці в класі одразу оxpеcтили Катю “бyлoчкoю”, вказуючи на круглі груди і пишний 3a _д.

Катя від малечку була пухкенькою. У дворі всі знали її саме такою. Однак, незважаючи на свої зайві кілограми, дівчинка була рухливою і вправною, а також за словом у кишеню ніколи не лізла – уміла все розставити на свої місця.

Коли Катя перейшла вчитися у сьомий клас, її батьки переїхали в нову квартиру, що містилася в іншому районі міста. Довелося Катрусі поміняти і школу.

Хлопці в класі одразу охрестили Катю “булочкою”, вказуючи на круглі груди і пишний зад. Дівчата також стиха хіхікали над дівчиною. Проте Катя не розгубилася, вона уміла дати гідну відсіч таким нападникам.

Одного разу, коли дівчина проходила коридором, позад себе почула смішки хлопців:

-Ти диви, яке дупло відгодувала!

Дівчина розвернулася і мовила до того, хто мовив ці слова:

-Фу, який ти примітивний. У тебе в житті більше нема чогось цікавого, ніж мій зад.

І почула сміх дружків цього хлопця, які вже насміхалися над своїм товаришем.

 Так, дівчину зовсім не засмучували нападки учнів щодо її фігури. Вона звиклася зі своїми формами і не вважала себе потворною, швидше навпаки – вельми цікавою особою. Навіть часом пишалася тим, що завдяки своїм формам вона привертає увагу хлопців і дівчину це веселило.

-Ти диви, яка ж ирненька! – почула вона якось репліку на свою адресу від надмірно худорлявого хлопця.

Катя глянула в його сторону і від душі розсміялася:

-Скажи, тобі заздрісно? Еге ж! – і грайливо висолопила язика в його сторону.

Хлопець був не із сміливих – почервонів на її слова , наче рак. Після цього випадку перестав кепкувати над дівчиною.   

Так збіг навчальний рік. Влітку Катя приділила собі більше уваги, бо й справді не хотіла бути товстенькою. Багато рухалася, споживала  менше м’яса і випічки. А ще витягнулася за період відпочинку на десять сантиметрів. Коли першого вересня прийшла в школу, клас ахнув від неї – стала красунею. Та ще й якою – з іскристим поглядом, смаглявою шкірою, умінням жартувати і була зовсім не товстою.

Тепер хлопці почали заглядатися на неї. Вона була веселою і дотепною, а таких люблять в товаристві. Так Катя завоювала симпатію всього класу. Деякі дівчата навіть тихо заздрили їй, бо вона зуміла завоювати увагу хлопців.

 Ось що значить бути впевненим у собі!  

Оцініть статтю
Дюшес
Хлопці в класі одразу оxpеcтили Катю “бyлoчкoю”, вказуючи на круглі груди і пишний 3a _д.