Після 6і йkи штори в класі перетворилися на ганчір’я, а хлопці пішли додому з си H цями.

У класі моєї дочки вчиться один хлопчик-забіяка. Він встигає взяти участь у кожній бійці. Усі сутички серед учнів не обходяться без нього. І на це ніяк не можна було вплинути, бо його матір завжди знаходила винних, а сина вміла вигородити так майстерно, що й не підкопаєшся. Але, звісно, що і вчителям, і батькам дітей цього класу така ситуація вкрай набридла. Якщо що щось траплялося в класі, то класний керівник одразу викликав на розмову Володю, бо як бійка чи сутичка могли відбутися без нього.

От і цього разу в класі виникла бійка, в якій один хлопець залишився без зуба, двоє пішли з великими синцями під очима, а нові штори перетворилися на ганчір’я.

До школи викликали батьків усіх учасників цієї сутички. Коли почалося обговорення подій, то все вилилося в монолог матері Володі. Вона уміла розкласти все так і таким тоном, що іншим батькам не було де слова вставити. Окрім того, з її слів виходило так, що Володя взагалі до цієї бійки не має ніякого стосунку. Наче все сталося само собою.

Проте цього разу класний керівник, якому вже вкрай надоїли такі непорозуміння, вдався до хитрощів – встановив таємно в приміщенні камеру, яка все зафіксувала від початку і до закінчення. Отож, він усім батькам увімкнув перегляд запису, в якому чітко було видно, як усе було, з чого розпочалося і як розвивалося.

Перегляд закінчився. У класі залягла тиша. Для всіх присутніх було зрозуміло, хто є справжнім винуватцем цього інциденту. І в ту мить зірвалася мама Володі з крісла і почала буквально кричати: «Він не міг цього зробити!».

Один батько не втримався: «А хто ж це в записі? Хіба це не ваш син?».

І ця фраза стала ледь не сірником. Здавалося ось-ось спалахне бійка між батьками, ініціатором якої буде матір цього хлопця.

Врятувала ситуацію директор школи, яка проходила коридором і, почувши сильний гамір, заглянула до класу, щоб дізнатися, що тут таке твориться. Вона присоромила батьків за надмірну емоційність.

Так спала хвиля найбільшого напруження між батьками. Класний керівник – молодий педагог, стояв дещо розгублений. Він ніяк не міг знайти важелі впливу на маму хлопця-забіяки.

Мама зрозуміла, що їй тут уже не викрутитися, тому пообіцяла купити в клас нові штори.

Думаю, може, такі матеріальні витрати все-таки змусять її провести виховну бесіду з сином.

Оцініть статтю
Дюшес
Після 6і йkи штори в класі перетворилися на ганчір’я, а хлопці пішли додому з си H цями.