Хлопець довів до сліз мою подругу через те, що хотів познайомитися

Місяць тому разом зі своєю подругою ми їхали до лікарні. Вона на сьомому місяці вагітності. Маршрутка була майже порожня. На одній з зупинок до салону увійшов молодий хлопець та одразу мені посміхнувся. Інстинктивно я також відповіла йому привітною посмішкою й одразу розсердилася на себе через це. Розрахувавшись з водієм він сів поряд з нами та почав балакати. Питав куди ми так разом їдемо, намагався жартувати та бути цікавим. Загалом його старання подіяли на мене й ми почали говорити. Виявилося, що в нас багато спільних тем.

Раптом він дістав з кишені солодку жувальну гумку й запропонував мені. Я з радістю погодилася, адже просто обожнювала солодке. Моя подруга, яка поки ми розмовляли розглядала вікно та місто раптом також сказала, що хоче гумку. Аж тут хлопець трошки задумався й з серйозним обличчям сказав:

Дівчино, а чи не запізно тобі думати про гумку? – й очима показав на її вагітність.

Коли я це почула, то просто не могла стримати сміху. Реготав й хлопець. А подруга почала плакати. Я звісно ж її заспокоїла, а хлопець перепросив та пригостив її.

Коли я виходила з маршрутки, то обмінялася з хлопцем телефонами. Тепер ми вже кілька тижнів зустрічаємося, а моя подруга й досі трошки на нього злиться за недоречний, але, як на мене, то дуже вдалий жарт.

Оцініть статтю
Дюшес
Хлопець довів до сліз мою подругу через те, що хотів познайомитися