Хоч я і сама дівчина, але досі не можу второпати, що в голові у тієї дівиці. Переконана, що її хлопець проявляє стосовно неї агресію, а вона все мовчки терпить. Як на мене, такі жінки просто себе не поважають й люблять бути в ролі жертви

Я маю брата-близнюка, Артема. З дитинства ми маємо традицію – святкувати свій день народження разом. Навіть тепер, коли вже дорослі та живемо у різних містах, у наш день замовляємо ресторан, запрошуємо друзів та весело гуляємо.

Цього разу місце обирала я. Артем такий у нас більш спокійний, домашній. Я навпаки люблю гучну музику й запальні танці. Тож святкували ми у нічному клубі. Година була пізня, брат вийшов на вулицю, щоб викликати нам таксі. Я тим часом проводжала друзів та знімала відео для своїх соціальних мереж, де розповідала про класний вечір.

Раптом почула крики. Це була молода пара, вони гучно сварилися. Хлопець був на підпитку, бо ледь тримався на руках. Схоже, дівчина чимось йому не догодила, бо він підніс над нею руку в намірі ударити, але йому завадив мій брат, який блискавично швидко опинився біля них.

Хлопці почали битися, незнайомі дівчина верещала ще дужче, а мої друзі викликали поліцію. Я була така шокована, що навіть не помітила, що досі знімаю все на відео. «Буде пам’ять про наш 26-й день народження» – подумала про себе й побігла допомагати Артему.

Коли приїхала поліція й намагалася з’ясувати, що сталося, незнайомка почала вигадувати, мовляв, мій брат чіплявся до неї, а її хлопець намагався її захистити. Ми всі були шоковані такою підлою брехнею. Добре, що у мене був відео доказ протилежного.

Нас з Артемом й цю парочку забрали до відділку, щоб взяти свідчення й записати якісь там дані. Декілька годин ми просиділи там, розповідаючи одне й те ж саме. Нарешті нас відпустили й ми з братом попрямували додому ще довго сміючись із ситуації, що сталася. Артем каже, що більше ніколи не довірить мені обирати місце для святкування. Я ж запевнила, що більше ніколи не дозволю йому заступатися за незнайомок.

Хоч я і сама дівчина, але досі не можу второпати, що в голові у тієї дівиці. Переконана, що її хлопець проявляє стосовно неї агресію, а вона все мовчки терпить. Як на мене, такі жінки просто себе не поважають й люблять бути в ролі жертви. Може вони якесь задоволення від того отримують чи що? Іншого розумного пояснення у мене немає.

Всім добра! Бережіть себе й гарно подумайте перед тим, як втручатися у стосунки незнайомих вам людей, щоб потім не залишилися крайніми.

Оцініть статтю
Дюшес
Хоч я і сама дівчина, але досі не можу второпати, що в голові у тієї дівиці. Переконана, що її хлопець проявляє стосовно неї агресію, а вона все мовчки терпить. Як на мене, такі жінки просто себе не поважають й люблять бути в ролі жертви