Хочеш знати, як позбутися запалення печінки та підшлункової залози, то швидше читай про ці неперевершені рятувальні засоби!

Існує ряд продуктів, що допомагають уникнути запалення печінки та підшлункової залози й вивести токсини та шлаки! Саме про них ми вам і хочемо розповісти!

1. Овочеві соки (морквяний і буряковий).
Зазвичай, причини запалення печінки криються у важко перенесених вірусних захворюваннях та великій кількості жирових клітин у цьому органі. У таких випадках варто не тільки дотримуватися прописаного лікарем лікування та дієти, а й спробувати регулярно вживати ці два соки. До того ж вони позитивно вплинуть і на підшлункову залозу.

ideas-center.com.ua

Для приготування такого соку вам знадобиться:

  • 0,25 буряка;
  • 1 морквина;
  • 50 грамів лимонного соку;
  • 200 мілілітрів води.

Спосіб приготування:
Зваріть буряк та моркву й приготуйте з нього пюре. До нього додайте склянку окропу та лимонний сік.

Вживання:
Необхідно вживати щодня зранку.

2. Чаї з трав.
Вони допомагають не тільки позбутися запалення та заспокоїти їх, а й зміцнити внутрішні органи. Також з трав’яних чаїв є чимало народних рецептів, якими ви можете скористатися.\

3. Авокадо.
Цей фрукт багатий на моно насичені жири, що є корисними в очищенні печінки та підшлункової залози від шлаків та токсинів.

blog.metro.ua

4. Рослинні олії.
Найкращим способом допомогти своїй печінці та підшлунковій залозі буде змінити звичайну олію на конопляну або льняну. Проте, будьте обережні, їх надмірне вживання замість користі буде приносити тільки шкоду.

5. Пшоняна та гречана каші.
Ці два види каш містять у собі велику кількість мінералів, клітковини та білка, що допомагають покращити травлення, зміцнити серця, очистити судини від холестерину та заспокоїти запалення.

karapuz.net.ua

6. Артишок.
Даний овоч чудово справляється з виведенням токсинів, покращенням роботи печінки (навіть у найгіршому стані) та активізацією перистальтика кишківника.

7. Папая.
Чудово бореться з запаленням внутрішніх органів, очищенням окиснених клітин та холестерину. Також допомагає покращити травлення.

Як ви боретесь з цією проблемою?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Хочеш знати, як позбутися запалення печінки та підшлункової залози, то швидше читай про ці неперевершені рятувальні засоби!