Хочете змінити життя на краще? Кожного дня звертайтеся до Богородиці з цією молитвою!

У тяжкі хвилини, під час бідu чи хворобu ми завжди звертаємося до Бога чи Богородиці з молитвою. Ми прохаємо захисту, усіляких благ та щастя. Проте не слід забувати звертатися до Богородиці й у хвилини радості. І щоб змінити своє життя на краще, звертайтеся до Богородиці з цією молитвою кожного дня.

Приготуйтеся до читання молитви: заспокойте свою душу та думки, намагайтеся відсторонитися від усього земного. Станьте перед іконою Богородиці та уявіть собі, наче стоїте перед нею самою. Перехрестіться тричі, промовляйте при цьому: «Во імя Отця, і Сина, і Святого Духа. Далі тричі поклоніться Богородиці та промовте молитву:

Джерело: dknadvirna.org

«Радій, Благодатна Маріє, Всевишній з тобою завжди. Благословенна Богородиця в жонах, благословенний і плід утроби Твоєї, яко Ти народила спасителя душ земних. Амінь.

На Твою милість завжди сподіваємося, Благодатна, з молитвами до тебе прибігаємо в час бідu й у час радості. Не зневаж наших молитов, Богородице, та захисти нас від усього злого, позбав від стрaждань та бiд.

Благодатна, почуй наші молитви та передай Всевишньому. Попроси Його спасти душі наші. Амінь».

Також не забувайте дякувати кожного дня Богові та Богородиці за життя та все добре в ньому. Звертайтеся до Всевишнього з молитвами якомога частіше.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Хочете змінити життя на краще? Кожного дня звертайтеся до Богородиці з цією молитвою!