Мама Тараса останнім часом почала наполягати на сина, щоб квартиру купував до шлюбу. Щоб то тільки його квартира була.

Тарас і Людмила зустрічаються три роки. Розмови про одруження ведуть доволі давно. Адже Тарасу двадцять сім років, Людмилі двадцять п’ять. Зустрілися на роботі, коли чоловік працював у компанії, а дівчина тільки прийшла влаштовуватися на роботу. Тарас побачив її, відчув, це його майбутня дружина. Так і познайомилися. З того часу зустрічаються. Нещодавно святкували триріччя від першого побачення.  Гарне свято вийшло.

Людмила до заміжжя відноситься серйозно. Тому вони до сих пір живуть окремо. Після весілля заявила дівчина: будемо вити своє гніздечко. Вони вже познайомилися з батьками. Батьки з обох сторін згодні. Нехай діти одружуються і живуть. Але трапилася заминка. Не можуть дійти згоди, де потім будуть жити. Річ у тім, що Тарас збирає гроші на квартиру. Залишилось зовсім небагато, але прийдеться потерпіти, щоб купити квартиру.

Тим паче, що мама Тараса останнім часом почала наполягати на сина, щоб квартиру купував до шлюбу. Щоб то тільки його квартира була. Що їй нарозповідали подруги, невідомо. Але вже місяць мама настоює, купувати житло. На нестачу грошей візьме кредит. Людмила не розуміє коханого, що відбувається. Він став замкнутий, про щось собі думає, з нею не ділиться. Нещодавно мама Людмили телефонувала доньці, і розповіла справжню причину його поведінки.

Холодок пройшов між молодими. Людмила не чекала такої недовіри до себе. Вони домовлялися, що відсвяткують весілля, потім купують квартиру. Адже на весілля подарують гроші, добавлять і видно буде як далі. А так купить квартиру на себе, а платити залишок у шлюбі? Він вважає, що одружуються на якийсь час? Не на все життя? Якщо так, то потрібно робити висновки зараз. Людмила бажає серйозно поговорити з Тарасом. Але він, неначе щось відчуває, постійно є причина уникнути розмови.

В сім’ї Людмили батьки не мають великих статків. Вона одна в них дитина. Тому мама і тато заощадили невелику частину коштів. Вони вважали, що добавлять відсутню суму до купівлі квартири. Наразі не знають що і думати. Мама Тараса слухавку не бере. Домовитися про зустріч не бажає. Тарас також не показується на очі своїй коханій. Тільки на роботі зустрінуться, а він уже зник. Така недовіра напружує дівчину. В неї постає питання, чи потрібно їй це?

Лише через місяць Тарас з’явився перед своєю коханою. Він довго вибачався за свою поведінку. Але думає, що дівчина його пробачить. Річ у тім, що йому телефонували господарі квартири, яку вони дивилися разом із Людмилою, і яка сподобалася їм обом. Вони терміново бажали виїхати з міста, тому ціну трішки знизили. Весь цей час чоловік оформляв квартиру. Він показав документи коханій. Там значилися два господарі тієї квартири. Тарас і Людмила. Дівчина обняла коханого і подумала, який же він у мене найкращий.

Оцініть статтю
Дюшес
Мама Тараса останнім часом почала наполягати на сина, щоб квартиру купував до шлюбу. Щоб то тільки його квартира була.