Хто такі слабкі люди? Чому їх треба боятися?

https://ukr.media/sport/405630/

 

Людей умовно можна поділити на слабких і сильних. Тих, що вирішують все у власному житті самостійно, і тих, що завжди скиглять і надіються на чиюсь допомогу.

 Фізично люди можуть бути сильними, а от психологічно – невитривалими, тюхтіями. І це проявляється на рівні думок і вчинків.  

Сильні вміють витягувати себе з ями і вміють витягнути інших. Вони знають, коли треба міцно зціпити зуби і йти, не зупиняючись. Такі люди знають, як стати опорою для інших.

Як не має людей, що від народження вміють читати чи писати, так і не має таких, які народилися з залізною силою волі. Є просто люди, які вміють себе загартовувати, які власні труднощі не перекладають на плечі інших…

Я не вірю, що слабкі не можуть самостійно розв’язати власні проблеми, не можуть поступово стати сильнішими.

Слабкість і сила не даються людині від природи. Це вибір,  який робить вона сама. Це як вибір програми. Це, по суті, спосіб життя.

Виходячи з цього, можна стверджувати, що слабких людей не буває. Є люди, яким вигідно бути такими, оскільки про них є кому піклуватися чи розв’язувати їхні проблеми.

Часто сильні люди є такими, що у них нема іншого вибору. Життя ставить їх у такі умови, де вони вимушені весь вантаж винести на собі. Іншого виходу в них нема.

 Саме ті сильні, непохитні, з залізною витримкою потребують часто багато ласки, любові, тепла. Потребують звичайних людських почуттів, що, власне, додадуть їм сили.

Сильні люди є часто самотніми і втомленими. Їхня душа потребує зцілення й уваги.

Адже бути сильним – це означає всі життєві незгоди тягнути самому. І так кожного дня, кожної години така людина є наодинці з власними проблемами.

Тому, незалежно якими ви є, сильними чи слабкими, бережіть себе і бережіть своїх близьких. Так легше переносити всякі труднощі.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Хто такі слабкі люди? Чому їх треба боятися?