І ось це відбулося на одній з поїздок на море моєї подруги. Вона як завжди познайомилася з чоловіком, через деякий час він її покликав відпочивати й звичайно Катя погодилася

Нещодавно з моєю подругою сталася дуже дивна ситуація. Моїй подрузі, яку звуть Катя, 29 років. Але в душі вона ще зовсім молода та зелена дівчина. Постійного чоловіка у неї немає, але вона намагається його знайти способом подорожей разом.

Як тільки Катя знайомиться з чоловіком і через деякий час отримує запрошення поїхати разом відпочити на море, то вона не відмовляється, а навпаки погоджується. Тільки ставить свої умови цього відпочинку. Вона проговорює з чоловіками деякі нюанси, такі як: цей відпочинок тільки для того, щоб краще дізнатись один одного та жити тільки в окремих номерах.

І ось це відбулося на одній з поїздок на море моєї подруги. Вона як завжди познайомилася з чоловіком, через деякий час він її покликав відпочивати й звичайно Катя погодилася. Вони разом відпочивали, проводили весело час. Спочатку все було саме так, як вони обговорили перед поїздкою: у них були окремі номери та їхали вони не як закохані, а більше як друзі. Але одного з вечорів, коли Катя збиралася вже лягати спати, до неї прийшов чоловік, з яким вони поїхали на море, та почав приставати.

Катя була дуже обурена такою поведінкою, звичайно вона йому відмовила та попросила вийти з її номеру. Після такої розмови вона просто лягла спати, а на ранок дізналася, що чоловік зібрав свої речі та з’їхав з цього готелю, не заплативши за номер Каті. А у неї зовсім не було з собою коштів, навіть на квиток назад.

Тому вона вирішила зателефонувати мені та попросити коштів, щоб вона змогла заплатити за номер у готелі та придбати квиток на дорогу додому. Звичайно я ж їй допомогла і перекинула кошти, щоб Катя змогла повернутися. Я сподівалася, що ця ситуація навчить мою подругу пильніше придивлятися до тих чоловіків, з якими вона їде в інше місто чи навіть країну. Але на мій дуже великий подив через місяць моя подружка була уже в іншій країні з зовсім іншим чоловіком на відпочинку.

Оцініть статтю
Дюшес
І ось це відбулося на одній з поїздок на море моєї подруги. Вона як завжди познайомилася з чоловіком, через деякий час він її покликав відпочивати й звичайно Катя погодилася