І тут на цій темі моя подруга аж побіліла. Я стала у неї розпитувати, що сталося і чого вона так сильно боїться. А вона мені відповіла, що одну поїздку в поїзді вона запам’ятає на все своє життя

Вчора до мене приходила моя подруга на чашечку чаю. Ми з нею гомоніли на різноманітні теми і якось заговорили про поїздки у поїздах. А точніше як це інколи буває небезпечно.

І тут на цій темі моя подруга аж побіліла. Я стала у неї розпитувати, що сталося і чого вона так сильно боїться. А вона мені відповіла, що одну поїздку в поїзді вона запам’ятає на все своє життя. Звичайно я попросила розповісти цю історію мені. І скільки років ми з нею дружимо, я ні разу від неї нічого подібного не чула, а особливо такого.

Діло було приблизно років сім-вісім тому, вона ще навчалася в університеті. І ось Катя (так звуть мою подругу) їхала з дому на навчання на поїзді. Вона тоді попросила свого хлопця купити їй квиток. А він потурбувався про свою кохану й придбав квиток не до вагону-плацкарту, а вагону-купе. Щоб Катя їхала з комфортом та їй ніхто не заважав.

І ось вона заходить до свого купе, а там вже сидять троє чоловіків. Вона глибоко в душі почала перейматися тим фактом, що в закритому купе їде одна вона та три здорових дядьки. А виглядали вони зовсім не як приємні молоді хлопці, скоріше як чоловіки з дев’яностих. Та Катя вирішила, що скоріше залізе на свою верхню полицю та засне і її ніхто чіпати не буде.

Але так, на жаль, не сталося. Як тільки Катя почала засинати, чоловіки витягли з сумки велику пляшку горілки й почали щось святкувати, і звісно ж голосно розмовляти та сміятися. А через деякий час один з них піднявся на рівень другої полиці й почав звати дівчинку посидіти з ними. Вона всіма методами пручалася та відмовлялася від такої позиції. Але все ж її майже силою стягнули донизу й посадили поряд. І тут Катя почала аж труситися від страху.

Пізніше два чоловіки вийшли з купе, щоб покурити й Катя залишилася сам на сам з третім у закритому малесенькому приміщенні. І той почав приставати до дівчини, вона якимось дивом вирвалася з його рук та вибігла з купе в сторону провідника, але його не було на місці. Тому Катя зачинилася у туалеті й подзвонила до свого хлопця. Він сказав, що негайно викличе наряд поліції. Намагався він також і заспокоїти свою дівчину, але у нього це не сильно виходило. Та він і сам сильно хвилювався за Катю, адже нічого не міг зробити у той момент, тільки викликати поліцію.

Напевно хвилин через двадцять Катя змогла вийти з туалету та ще раз перевірити, чи є провідник у себе в купе чи немає. На щастя, він там був. Катя йому розповіла всю історію детально та попросила допомогти їй, адже їхати до того міста, де навчалася дівчина, було ще дуже довго.

Звісно провідник виділив для неї окреме місце в іншому вагоні, також допоміг зібрати речі, які залишалися в купе, де були ті чоловіки та пообіцяв слідкувати за ними поки не приїде поліція. А на наступній станції якраз зайшло до вагона троє поліціянтів, які заарештували тих трьох чоловіків та зсадили з поїзда.

А Катя з того моменту не їздить сама у поїздах, а тим паче у вагонах-купе.

Оцініть статтю
Дюшес
І тут на цій темі моя подруга аж побіліла. Я стала у неї розпитувати, що сталося і чого вона так сильно боїться. А вона мені відповіла, що одну поїздку в поїзді вона запам’ятає на все своє життя