Скільки разів мама йому говорила, щоб знайшов собі просту дівчину. З якою можна просто спілкуватися, а не придумувати заходи, щоб потрапити на прийом до його співмешканки.

Максим живе з Інною вже сім років. Раніше мріяв про весілля, та Інна все відмовлялася. Говорила, що ще не час. Вони погано знають одне одного. Потрібно зачекати. Кожного року в день, коли вони вперше зустрілися, Максим дарує кільце і просить вийти за нього заміж. Але кожного разу в Інни якісь відмовки. Ось і сьогодні зранку чоловік нагадав, що вже сім років як вони разом, але Інна лише посміхається. Всі аргументи залишилися в минулому. Відмов немає і згоди також.

Інколи Максиму здається, що вона ним грається. Коли на її шляху з’явиться інший, на якого вона зверне увагу, Максиму не буде місця поруч із нею. Скільки разів мама йому говорила, щоб знайшов собі просту дівчину. З якою можна просто спілкуватися, а не придумувати заходи, щоб потрапити на прийом до його співмешканки. Але Максим кохає Інну, і з цим нічого не можна вдіяти. Сам іноді задумується про своє становище.

Інна в нього займається бізнесом. Вся в роботі. З дому йде рано, увечері приходить пізно. Інколи Максиму здається, що вона його не кохає. Просто користується становищем. Йде зранку ні про що не думає, і увечері вечеря вже приготована. Тільки сідай та їж. Та інколи Інна вередує, говорить що в ресторані вечеряла, а їда яку приготував Максим не смачна. Але чоловік кохає її, і з цим нічого не вдієш. Сам намагався піти, та розуміє, що без Інни життя не миле. Так і мається.

Давно пора дітками завестися, але Інна боїться зіпсувати фігуру. І взагалі, говорить, що не любить дітей. І в найближчих роках не планує їх народжувати. Максиму то неприємно слухати, та нічого не вдіє. Вона в нього власна жінка. Як сказала, так і робить. Не любить, щоб їй перечили. Одного разу він навіть речі зібрав, щоб піти, та потім подумав і залишився.

Максим працює водієм на автобусі. Два дні працює, два вихідні. Інну зустрів, коли сіла до нього в автобус. Зайшла така вся елегантна. Вона відрізнялася від всіх жінок, які заходили в автобус. Навіть молоді дівчата програвали поруч із нею в красі й елегантності. В той день у неї зламалася машина, прийшлося додому добиратися автобусом. Якраз час пік, багато пробок. Таксі прийшлося б чекати довго. Відтоді почали зустрічатися, потім жити разом.

Інколи Максиму здається, що Інна соромиться йти з Максимом на якісь заходи. Тому що все менше стала звати його з собою. І мама його це помітила. Тому настоює, щоб залишив ту жінку. Але чоловік вагається, кохає. І йому все одно як жити, лише б поруч із нею. Таке нерозв’язне питання.

Чи можна в такій ситуації щось рекомендувати Максиму, як ви гадаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Скільки разів мама йому говорила, щоб знайшов собі просту дівчину. З якою можна просто спілкуватися, а не придумувати заходи, щоб потрапити на прийом до його співмешканки.