Іра дала урок своєму чоловікові на все життя. Більше не захоче стрибати в гречку

Моя подруга впевнена, що всі чоловіки – бабії. Вони постійно дивляться на спокусливі форми інших жінок. Не оминають поглядом жодної спідниці.

Ось і настала черга і до її чоловіка. Вона хоче його провчити. Вважає, що він дуже слабохарактерний. А насправді ж вона хоче, щоб він любив тільки її.

Моя подружка в шлюбі більш як 10 років. Вона має все: і гроші, і двоє дітей. Загалом, Іра – молодець. Бо встигла водночас збудувати власну кар’єру і вдома в неї все в ажурі. Не занедбала й себе. Ходить до спортивної зали. Доглядає за собою.  Одягається стильно.

А от чоловік її Олег останнім часом став замкненим. З дружиною відмовчується на її запитання. Іра тому й думає, що він щось приховує. Швидше всього – закохався.

І все-таки вона зуміла викликати його на відвертість. Її хвилювання підтвердилися.  Страх Іри підтвердився – у нього з’явилася інша.

Спочатку Іра була в розпачі. А потім у неї визрів план. І вона взяла себе в руки. Іра вирішила дати чоловікові такий урок, щоб він запам’ятав його на все життя.

У зовсім юної пасії не було нічого – ні кола, ні двора, ще й до роботи не зовсім надається.  Іра повідомила, що їде на тривалий час до мами. Він може дозволити привести сюди свою пасію, але з умовою, що за дітьми вони будуть дивитися вдвох. І жінка поїхала.

Олег спершу зрадів – так усе добре складається. Але за кілька днів спільного життя з молоденькою кобітою зрозумів, де раки зимують. Вона до нічого не була здатна, окрім ліжка. Тому готувати, прибирати і все інше довелося виконувати йому самому. Але запити мала доволі високі.

Ледь витерпів місяць спільного життя з такою жінкою і побіг до своєї шлюбної дружини просити вибачення, бо без неї вдома все пропаде!

 Так, Іра його пробачила – повернулася до нього. Однак тепер добре знає, як ним можна маніпулювати. Сам її навчив.

Оцініть статтю
Дюшес
Іра дала урок своєму чоловікові на все життя. Більше не захоче стрибати в гречку