Іра при надії. Женя радіє, він готовий знову стати батьком, а от на обличчі Ірини застигло роздратування. Дорогою додому вона повідомила, що народжувати не буде

Женя  одружився з Ірою, бо кохав. Він ще ніколи не почував себе таким натхненним та готовим на будь-які подвиги, а все заради неї. Іра уособлювала в собі всі ті чесноти, які хлопець хотів бачити у майбутній дружині. Весілля було поспішним, наречена при надії.

Так, вони поспішили, хоч дітей і не планували та хіба може дитина від коханої жінки бути небажаною? Народилася Надійка, маленька красуня, копія свого татка. Ірі важко, все в новинку, вона звикає до нової ролі матері. Женя постійно поруч, маленьку з рук не спускає, дружину підтримує. Подруги заздрять, розповідають Ірі, що біля них чоловіки так не трусилися.  «Якби любили, то було б інакше» – думала Ірина, але в голос лише говорила, що їй просто пощастило вийти заміж за найкращого чоловіка.

У три роки Надійка пішла до дитячого садка, а Іра повернулася на роботу. Вона взялася за доручення з великим ентузіазмом. Підвищення не забарилося. Тепер жінка обіймає керівну посаду, затримується допізна й часто їздить у відрядження. Женя сумує, йому бракує дружини, але, в той самий час, чоловік щиро радіє, що кохана досягла таких висот.

Добре, хоч на вихідних уся сім’я в зборі. Подружжя разом з донечкою гуляють у парку, їдять морозиво, відвідують своє улюблене кафе. Замовили, як і завжди – томатний суп та бургери. Коли принесли їжу, Ірі стало зле. Жінка побігла до вбиральні, коли повернулася була блідою, як стіна та скаржилася на погане самопочуття. Подумали, що якийсь вірус.

Відправилася жінка на наступний день до лікаря. Женя відпросився з роботи, щоб підвести дружину та бути поруч. Після нетривалого обстеження, їм повідомили, що Іра при надії. Женя радіє, він готовий знову стати батьком, а от на обличчі Ірини застигло роздратування. Дорогою додому вона повідомила, що народжувати не буде. Не тепер, коли вона живе життям про яке мріяла та має все, чого хоче.

Чоловік дружини не розуміє, як дитина може бути тягарем. Він готовий піти у декрет замість Ірини, доглядати та виховувати маля, тільки б вона погодилася народити. Дружина слухати Женю не хоче. Сказала, що вже все вирішила. «Якщо позбудешся від дитини, позбудешся і від мене. Подам на розлучення» – висунув свої умови Євген.

Ірина вагається, чи готова вона проміняти дійсно хорошого чоловіка, який так щиро її кохає та щасливу сім’ю на успішну кар’єру? З Іншої сторони чи має право Женя ставити такі умови, не думаючи про Надійку та те, як розлучення вплине на неї?

Оцініть статтю
Дюшес
Іра при надії. Женя радіє, він готовий знову стати батьком, а от на обличчі Ірини застигло роздратування. Дорогою додому вона повідомила, що народжувати не буде