Іринко, моя мама поживе з нами декілька місяців. Непроханий гість- gірше татарина

Перед Новим роком мій чоловік Артем мене “обрадував”. Повернувся з роботи і випалив просто з порогу:

Іринко, моя мама поживе з нами декілька місяців

Чоловік розповів, що до нього приходила заплакана,налякана, схвильована мама. Він напоїв її чаєм, заспокоїв. Свекруха розповіла йому, що в черговий раз посварилася з його батьком. Якщо коротко, то мій свекор погана людина. Систематично любить заглянути в чарку, тиран, все повинно бути так, як він скаже. Родину забезпечує справно, навіть нам інколи допомагає. От Артемова мама і терпіла все життя. А зараз,коли син виріс, хоче душевного спокою, свободи від цих вічних скандалів. Хоче розлучитися….Поки буде тривати судовий процес хоче пожити у нас. Поки знайде нове житло. Артем погодився.

Як вона собі це уявляє? По-перше, у нас однокімнатна квартира. По-друге, мені народжувати через 2 місяці. По-третє, це що гуртожиток? Зараз купа квартир, хостелів, де можна жити.  Непроханий гість- гірше татарина.

Ось у 55  років моя свекруха наважилася на розлучення. Тепер вона живе з нами. Товчемося всі в одній великій кімнаті. Для свекрухи обладнали місце для сну на кухні. Наше ліжко знаходить у декількох метрах від неї. Особисті розмови, поцілунки, обійми зараз ТАБУ, бо МАМА поруч.  Відколи вона у нас живе, мене не покидає відчуття дискомфорту.

Є плюс…Свекруха взяла на себе усі домашні клопоти. Мене відправляє гуляти на свіжому повітрі. Додому йти зовсім не хочеться.

Джерело: sunmag.me

Артем не так катастрофічно сприймає цю ситуацію, бо це його мама. Я впевнена, що мене дратувала б  і власна мама, якби я 24 години на добу була з нею в одній кімнаті.

Вчора я поцікавилася у свекрухи,чи не сумує вона за чоловіком.Чи не хоче повернутися додому? Вона категорично відповіла, що  більше не повернеться, розлучиться, і буде жити з нами. Онука буде допомагати глядіти. Після цих слів я просто оскаженіла.Ввечері поцікавилася в чоловіка, як він уявляє наше спільне життя з дитиною та свекрухою.

Артем мені розповів, що насправді цю квартиру йому подарували батьки. Квартира записана на його матір. Артем тільки зробив тут ремонт. Після розлучення  двохкімнатна квартира перейде до свекра, а свекрусі дістанеться наша квартира.

Моє терпіння підходить до кінця. Не розумію свою  свекруху. Все життя терпіла, пробачала, а старості років вирішила піти. На переправі коней не міняють. Свекруха цілими днями дивиться свої мильні драми, розкидає речі, розказує історії зі своєї молодості. Вже зараз дає поради щодо виховання дитини. Як знайти вихід з цієї ситуації? Вже думаю над тим, щоб помирити свекра зі свекрухою…

Оцініть статтю
Дюшес
Іринко, моя мама поживе з нами декілька місяців. Непроханий гість- gірше татарина