Історія про сусідку, яка мене ледь не «з’їла» через майонез

https://intermarium.news/yevdokiya-z-vazhkymy

Це трапилося нещодавно. Зайшов в під’їзд і викликав ліфт, який, до слова, приїхав дуже швидко. Натиснув свій поверх. Як ви знаєте, між натисканням на кнопку і закриттям дверей є часовий проміжок. Саме в цей проміжок я зрозумів, що хтось заходить і натиснув на кнопку відкриття дверей.

Двері, зрозуміло, починають відкриватися не відразу. У момент, коли двері ще не закрилися, але ще не почали відкриватися, в щілину спробувала пролізти жінка років 55. Її незграбна спроба не увінчалася успіхом: сумку з продуктами затиснуло дверима ліфта, і вони випали на підлогу.

Серед них  був пакет майонез. На мене ще ніхто так не кричав через майонез. На секунду мені здалося, що я мішок із золотом у неї вирвав з рук, а не майонез розлив. Хоча я вважаю, що вона сама винна.

Вислуховуючи триповерховий мат в свою сторону, я мовчки стояв і чекав приїзду ліфта на свій поверх. Ось вийду з ліфта і забуду про це, – втішав себе я. На жаль, моїм мріям не судилося збутися.

Уявіть собі, ця нахабна жінка вийшла зі мною на одному поверсі, щоб і далі принижувати і скандалити. Тут я не витримав і ввічливо розвернувся і пішов. І вона також пішла.

Але суть в тому, що живе ця жінка на поверх вище, тобто наді мною. Це я зрозумів, коли кожен вечір почали стукати по батареях. Але обурилися інші сусіди, і вона від стукоту відмовилася.

Почала вмикати дивну музику з криками. Звуки були різні. Я не знав, що з тим робити. Щовечора слухав ці вигуки. Я не реагував на це. Трансляція музики також припинилася.

А сьогодні побачив у себе на дверях папірець, де написано дивне слово: roflanpominki. Що це означає?! Я не став з цим розбиратися, просто поговорив з сусідами на моєму поверсі, і ми вирішили написати колективну скаргу. У них діти, а ці божевільні вигуки заважають спати. Проведена бесіда з дільничним, навіть не знаю, що буде далі …

 

А які у вас думки на цей рахунок? Хто-небудь знає значення такого слова? Як мирно співіснувати з такими людьми?

Оцініть статтю
Дюшес
Історія про сусідку, яка мене ледь не «з’їла» через майонез