Його мама надокучає мені і обіцяє зурочити і мене і дітей!

Я розведена і виховую двох  діток. У мене дві доньки, за яких я дуже хвилююсь. Мої переживання пов’язані із свекрухою. Вона надокучає мені і що найжахливіше моїм дітям також. З її сином ми розведені більше двох років. І всі ці роки я не маю спокою.  

Свого колишнього чоловіка я дуже кохала, але в наших стосунках завжди була присутня третя людина – це його мама. Що не могло не бентежити мене. Вона виховувала його одна і любила його безмежно. Але ця надмірна любов до дорослого чоловіка, який ростом до двох метрів, виглядала дивною. Йому вже 37, а мама і досі вирішує його проблеми, кутає його у шарф аби десь вітерець не подув…

Загалом за роки нашого сімейного життя і чоловік не особливо хотів змінюватися. Йому подобалася ця опіка, коли його годують та леліють.  Мій терпець одного разу увірвався і я не дивлячись на двох чудесних донечок від нього вирішила розлучитися.

Його мати образилася на мене сильніше самого чоловіка, вона постійно телефонує і погрожує  мені. Говорить, що я така безсовісна кинула її сина, що я взагалі недостойна була бути з ним. Говорить що я своїм вчинком принизила його гідність і виставила на посміховисько.

Незабаром я почала помічати, що біля будинку і перед дверима з’являються якісь незрозумілі предмети. Ми живемо в одному місті, так як я не мала змоги переїхати кудись. Це важко було зробити з двома дітьми…

Одного разу моя сусідка мені розповіла як бачила мою свекруху, яка посипала пшоном мої ворота і вхід в двір. Коли сусідка запитала в свекрухи що ж вона робить…та відповіла, що ті хто зле вчинив з її сином щасливо жити не будуть.

Не розумію що з цим робити! Адже я виховую двох дочок і дуже за них хвилююсь, адже всяке може бути… ворожіння це погана справа, а за словами сусідки моя свекруха вдається до лихих методів помсти.

Оцініть статтю
Дюшес
Його мама надокучає мені і обіцяє зурочити і мене і дітей!