Його мама знову завела розмову, що їм потрібно змінити меблі. Для цього щоб Денис і Аліна дали їм гроші. Про це вдома Аліна розмовляла з чоловіком. Чому вони повинні віддавати свої зароблені.

Денис і Аліна у шлюбі вже п’ять років. Живуть добре, але діток все ще немає. Спочатку хотіли пожити для себе, так і живуть для себе. А про дітей залишають все на потім. Спочатку відпочити на морі захотіли, потім меблі поміняти у квартирі. Наразі хочуть нову машину купити, і вже потім подумають про дітей. Звикли так жити ні в чому собі не відмовляти. Подивляться на друзів, у яких є діти, і лякаються. Адже вони то хворіють, то плачуть, і все біля них потрібно крутитися.

В суботу пішли до батьків Дениса в гості. Посиділи. Його мама знову завела розмову, що їм потрібно змінити меблі. Для цього, щоб Денис і Аліна дали їм гроші. Про це вдома Аліна розмовляла з чоловіком. Чому вони повинні віддавати свої зароблені. Якби боліли, немає питань. А так, подивилися, що Денис і Аліна змінили меблі, і собі хочуть. Та Аліна не проти, лише їх, щоб не чіпали. Так ні, гроші віддайте, що на машину накопичували.

Те, що дівчина розмовляла вдома з Денисом, не допомогло. Він, як і його мама став сваритися на дружину. Мовляв, чому вона така жадібна. Віддаймо гроші, а собі знову назбираємо. Адже це його батьки. А те, що в його батьків є ще й рідна донька, про це всі мовчать. Нехай і вона візьме участь у тому. А то Денис кожен місяць і так дає їм по дві тисячі, то цього мало? Потрібно віддати гроші, що збирали на машину.

Аліна ще трохи посиділа, слухала, яка вона жадібна. І від кого, від свого чоловіка. Потім встала і пішла. Викликала таксі й поїхала додому. Чоловік не вийшов подивитися де дружина поділася. Вдома Аліна поспіхом збирала речі Дениса. Навіщо він їй. Коли не захищає дружину перед своїми батьками. Вона вважає, що права. Адже працює нарівні з чоловіком, і гроші не менші приносить додому.

Зранку, коли прийшов Денис, Аліна не впустила його у квартиру, виставила валізу з його речами. Сказала, що подає на розлучення. Йому залишається машина, а їй гроші, які копили на нову машину. А квартира записана на маму Аліни, тому чоловік до неї не має ніякого відношення. Добре, що дітей не встигли завести, а то б маялася все життя з таким чоловіком.

Оцініть статтю
Дюшес
Його мама знову завела розмову, що їм потрібно змінити меблі. Для цього щоб Денис і Аліна дали їм гроші. Про це вдома Аліна розмовляла з чоловіком. Чому вони повинні віддавати свої зароблені.