Йому нічого не залишалося, окрім як взяти малу на руки і швидко втікати з маєтку! Довго біжучи, він зупинив машину виїхали за місто, а потім швидко зупинив другу!

Сьогодні мама і тато, як ніколи, не могли налюбуватися своєю красивою донечкою Оленкою, яка щасливо бігала на святкування свого 5-го дня народження й намагалася подовше погратися зі своїми гостями та друзями.

Їх ніколи не можна було назвати парою, вони були, мов з інших світів. Він простий хлопець з села, та ще й до того ж сирота, а вона донька інтелігентів та багатих батьків, які ні за що б не прийняли такого зятя.

Познайомились вони також випадково, на роботі. На той момент Юля вже працювала там, а Олег лише шукав роботу. Ще до моменту їхнього офіційного знайомства між поглядами двох молодих людей промайнула іскра. З того моменту вони завжди поруч.

Роки йшли й пристрасть також стихала. Коли закоханість пройшла, у них обох відкрилися очі, вони дійсно були надто різними. Юля обожнювала дороге життя, світські заходи, а Олег ніколи на них не бував, натомість обожнював гуляти в парку та відпочивати на рибалці. Оскільки Олег не ходив з Юлею на світські заходи, вона вирішила ходити туди сама і повертатись почала аж пізнього ранку. Це стало причиною багатьох сімейних сварок.

Згодом це все почала впливати на маленьку дівчинку Оленку, яка не могла дивитися на те, як її батьки сваряться. Згодом і Олег і Юля дійшли висновку, що їм краще розлучитися, ніж так травмувати донечку. Ось тільки Олег не міг так просто покинути Оленку він хотів залишитися з нею, але розумів, що доньку присудять саме дружині.

Згодом всім здавалося, що він змирився з таким розвитком подій, але Олег не збирався так просто прощатися з Оленкою. Минули всі суди дівчинку присудили мамі й батько прийшов, щоб попрощатися з нею. Саме тоді він запитав у Оленки, чи піде вона з татусем, та, не задумуючись, погодилась. Він і сам не розумів, звідки взялася ця божевільна ідея, але вона здавалася йому єдиною правильною.

Йому нічого не залишалося, окрім як взяти малу на руку і швидко втікати з маєтку! Довго втікаючи, він зупинив машину виїхали за місто, а потім швидко зупинив другу! Олег прекрасно розумів, що назад він повернутися не може, але ще не розумів, куди вони їдуть, лише радів, що маленька Оленка не вередувала, міцно обіймала його за шию і спала.

Юля не збиралась просто так пробачати чоловікові таке нахабство. Спочатку вона 3 дні намагалась йому додзвонитися і домовитися, а коли зрозуміла що він не йде на контакт і брати слухавку не збирається, подала заяву про викрадення.

Лише дідусь та бабуся постійно без зупину переживали за маленьких втікачів, Юля довго не горювала. Спочатку вона топила своє горе у гулянках, а потім перейшла й до алкоголю. Перший час батьки не помічали змін у поведінці дівчини, а коли захотіли врятувати, то зрозуміли, що було вже пізно вона не хотіла нікого чути та бачити. Через місяць її знайшли неживою. На жаль, саме так і закінчилася життя цієї жінки й мами Оленки.

Життя Олега з донечкою складалося щасливо, проте маленька дівчинка ніяк не змогла забути дідуся з бабусею і постійно прохала у батька поїхати до них у гості. Спочатку він відмовлявся, пояснюючи це тим, що вони заберуть її в нього, але коли дізнався про смерть дружини, з новин, то зрозумів, що втрачати йому нічого. Йому було шкода батьків дружини які так рано втратила свою доньку і він навіть уявити не міг, що вони зараз переживають і хотів би їх якось підтримати.

На той момент Оленка вже відвідувала дитячий садок у невеличкому місті, а Олег зміг знайти нормальну роботу з хорошою зарплатою, тому на життя їм цілком вистачало. Але в один момент вони таки вирішила покинути все, а чоловік взяв відпустку, й відправитися до дідуся з бабусею.

Спочатку бабуся з дідусем зустріли зятя з онукою з криками про те, що вони не повернуть йому онуку.

Проте Оленка сказала твердо, що без батька не залишиться і сама втече з їхнього дому, тоді вони трохи охолонули й зрозуміли, що якщо хочуть бачити онучку, то потрібно підтримувати зв’язок із зятем.

Незабаром зять повернувся у рідне місто зі своєю донькою. Так вони почали частіше спілкуватися з колишніми свекрами, які нарешті розгледіли у зятеві чудового господаря та хорошого чоловіка. Можливо, якби вони раніше не дорікали доньці та відразу пізнали зятя, як людину, то і життя їхнє зараз би склалося інакше.

Оцініть статтю
Дюшес
Йому нічого не залишалося, окрім як взяти малу на руки і швидко втікати з маєтку! Довго біжучи, він зупинив машину виїхали за місто, а потім швидко зупинив другу!