Кара за обіцянку, яку не виконала

Оксана сиділа під операційною і плакала. Жінка схрестила руки і молилася. Вона просила Бога, щоб пробачив її тяжкий гріх, забирав усе, але залишив жити коханого. Жінка корила себе, що пообіцяла Богу зробити дещо, але не зробила. Схоже, що тепер її карають вищі сили.

Оксана була заміжня. Шлюбне життя її було щасливим, поки чоловік не захворів. Після обстеження у кількох лікарнях медики ставили під питання страшний діагноз – рак. Остаточну крапку над «і» мала поставити спеціалізований медцентр у Києві, де поставили на ноги не одного ракового хворого.

Коли Оксана з чоловіком їхали у Київ для остаточного обстеження, вона молила до Бога. Читала всі відомі молитви та просила чоловіку здоров’я. І тоді перед Богом вона пообіцяла: якщо діагноз чоловіка не підтвердиться, то продасть машину і оплатить лікування дитині, яка бореться з раком.

Схоже, що тоді Бог почув молитви Оксани і подарував чоловіку гарні вісті – діагноз не підтвердився. Після того Оксана все тягнула з продажем машини та виконанням обіцянки. То часу немає, то ще щось.

Та ось невиконана обіцянка дала про себе знати. Олег на машині, яку Оксана божилася продати, попав у страшну ДТП. І зараз він перебуває на перетині двох світів.

112.ua

З операційної вийшла медсестра:

Як він там?

– Поки нічого не можу сказати. Йдіть краще у церкву, поставте свічку.

Ноги понесли Оксану до каплички біля церкви. Так жінка натрапила на священника, у якого запитала, як чинити далі.

– Краще не давати обітниці, ніж, давши її, не виконати. Дитино моя, йди додому і зроби те, що обіцяла. І моли Бога, щоб він пробачив тобі і допоміг твоєму чоловіку.

А ви завжди дотримуєтеся власних обіцянок?

В матеріалі використані ілюстративні фото

 

Оцініть статтю
Дюшес
Кара за обіцянку, яку не виконала