Каріна добре влаштувалася. Живе, як хоче, ні про що не думає. Батьки заохочують таке її існування. У Віталія увірвався терпець. Скільки можна сидіти в нього на шиї

Каріна швидко йшла дорогою. Засмучена, вона прискорила ходу, щоб її не наздогнав брат. Йшла Каріна, не розуміючи куди, лиш би втекти якомога далі від образливих для неї слів. Дівчина виросла в сім’ї, де її любили, балували, пилинки здували, як говориться. Їй ніхто не відмовляв, що не захоче, все Каріні. В неї є старший на всім років брат Віталій.

Після народження сина, батьки мріяли про донечку, але йшли роки, а нічого не виходило. Коли вже не було надії, сталося чудо. Як мріяли, народилася донечка, яку назвали Каріна. Тому виховати гарну дівчину не змогли. Натомість Каріна вередлива, егоїстична, окрім себе, не любить нікого, навіть батьків і брата.

Батьки вийшли на пенсію, доходи в них маленькі, допомагати дітям не можуть. Віталій, як говориться знайшов себе в житті. З часом відкрив свій бізнес, і живе в достатку. Не так, щоб багатий, але йому вистачає. Ще й сестру утримує фінансово. Поки вчилася, він розумів, що вона потребує допомоги. Але їй уже двадцять шість років. Можна знайти роботу, або вийти заміж. Каріна добре влаштувалася. Живе, як хоче, ні про що не думає. Батьки заохочують таке її існування. У Віталія увірвався терпець. Скільки можна сидіти в нього на шиї. Сьогодні висказав їй усе, що про неї думав. Реакцію приблизно таку чекав, коли сказав, що від сьогодні припиняє давати їй гроші. Каріна сварилася, кричала на брата, що він повинен допомагати. Потім вискочила, і побігла. Віталій не став доганяти. Нехай пройдеться, подумає.

У Віталія з’явилася дівчина, з якою планує будувати сімейне життя. Тому час Каріні влаштовуватися без його підтримки. Увечері до Віталія зателефонувала мама. Спокійно запитала, що це він наговорив дівчинці. В неї істерика, заспокоїтися не може. Швидко приїжджай, вибачайся, і щоб такого більше не повторилося. Віталій слухав, і слова не міг сказати. Після того, як він десять років забезпечував сестру, йому спасибі не сказали, а навпаки, лаяли. Як він жив всі ці роки, поцікавилися хоч один раз.

Від тих пір про Віталія забули. Не ходять, не телефонують, неначе і немає його. Образливо чоловіку, що така дяка за все, що робив для сестри.

Оцініть статтю
Дюшес
Каріна добре влаштувалася. Живе, як хоче, ні про що не думає. Батьки заохочують таке її існування. У Віталія увірвався терпець. Скільки можна сидіти в нього на шиї