Катя стояла з широко відкритими очима. Хотіла пpoв _чити чоловіка, що не розумів її, а виявляється її також пpoвчили.

Андрій бігав між кухнею і кімнатою. В кухні на плиті грілося молоко, а в кімнаті плакав синок. Маленький Саша плакав надривно. Він хоче їсти. А в чоловіка все з рук валиться. Сьогодні зранку Катя встала, вдяглася і сказала, що йде назовсім. Не пояснила, як доглядати сина, які суміші йому давати. Андрій навіть не зрозумів оте її «назовсім». Чому? Адже в них все добре було. Що трапилося? Думати про те ніколи. Потрібно нагодувати Сашу.

Але як це зробити, коли вже втретє молоко витікає на плиту. За криками сина чоловік не може зорієнтуватися. Зателефонував сусідці. Тетяна завжди вдома. У неї мала донечка. Андрій поспіхом розповів про свої проблеми. Сусідка відразу прийшла. Вона швидко справилася з сумішшю, налила в пляшечку. Взяла Сашу на руки. Він присмоктався до суміші, не відірвати. Коли поїв, заспокоївся, і вже аукав татусеві з широкою усмішкою.

Тетяна розповіла що і як потрібно гріти, в яку пляшечку налити, і пішла додому, тому що її Світланка вдома одна. До вечора Андрій не присів ні на хвилину. А коли поглянув навкруги, побачив який безлад у квартирі. Але він так стомився за день, що прибирати навіть не намагався. Швидше вкласти Сашу спати, та й самому до подушки. Такий важкий день. Він ніколи не замислювався, наскільки важко з малими дітьми. Коли дивився на дружину, думав, що вона тільки відпочиває вдома.

В клопотах за сином минув тиждень. Зовсім скоро Андрію виходити на роботу, а Катя не дає про себе знати. В телефоні тільки й чути, відсутній зв’язок. У вихідні потрібно щось вирішити. Як бути далі. У квартирі не прибрано. За тиждень таке наробив, що аж не віриться, що то він один може влаштувати такий безлад. А раніше винуватив дружину, що немає чистоти в кімнатах. Сьогодні так не думає. Але де її знайти. Тим більше, що з Сашею далеко не підеш, щоб шукати дружину. І прибратися потрібно.

В інтернеті знайшов рекламу про клінінгову компанію. Зателефонував, обіцяли через дві години приїхати. Коли задзвенів дзвінок, пішов відкривати. На порозі стояла молода дівчина з інвентарем у руках. Впустив її, розповів, що потрібно зробити. Пішов закривати двері, а там Катя. Коли зайшла у квартиру, побачила чужу жінку. Андрій не встиг пояснити хто то, як дружина вчепилася їй у волосся. Ледве відірвав.

Дівчина зібрала свої речі й вискочила за двері, з плачами. Вона говорила, що чоловік заплатить штраф за негарне відношення до робітниці. Катя стояла з широко відкритими очима. Хотіла провчити чоловіка, що не розумів її, а виявляється її також провчили. Увечері Катя та Андрій довго сиділи, розмовляли. Чоловік просив вибачення, що не розумів як їй важко одній справлятися з сином. Віднині він завжди допомагатиме їй.

Катя говорила, як злякалася, коли побачила у квартирі чужу жінку. Вона і гадки не мала, що є такі компанії, що прийдуть, приберуться за гроші. Андрія вона нікому не віддасть. Він лише її. Навіть сама не уявляла, що така ревнива. Коли все з’ясували, полягали спати. Як добре, що все закінчилося, думав Андрій, дружина поруч, син спокійний. Нарешті можна виспатися.

Оцініть статтю
Дюшес
Катя стояла з широко відкритими очима. Хотіла пpoв _чити чоловіка, що не розумів її, а виявляється її також пpoвчили.