Казала теперішньому чоловікові, щоб не платив аліменти колишній дружині. Сама тепер опинилася на її місці

Моя знайома Юля, з якою разом працювали, знайшла собі залицяльника і незабаром вийшла за нього заміж. У нього на той час була вже колишня дружина і дочка. Він, як і всі порядні батьки платив аліменти. А його теперішня дружина була проти цього. Дуже часто в перервах на перекурі вона скаржилася на те, що цей її колишній і так достатньо давав, а вона ще й ці копійки збирає та постійно демонструє своє життя в соціальних мережах.

Все це було не дуже приємно. І ми, колеги, говорили їй, що гроші платять не колишній дружині, а дитині. Але та й слухати нічого не хотіла. Вона щодня виїдала мозок чоловіка, щоб він влаштувався неофіційно, але той поки цього не робив. А ось коли у них народилася спільна дитина, тоді вона його допекла і він, все-таки влаштувався, і став отримувати зарплату неофіційно.

Колишня дружина ніяк не відреагувала на те, що гроші перестали приходити.

Раніше чоловік постійно зустрічався зі своєю дочкою, а зараз це було робити заборонено. Зрештою колишня дружина попросила відмовитися від дитини, а Юля підтакувала на підтримку.

Чоловікові нічого не залишалося, як погодитися.

Я вже кілька років не працюю в тій конторі, але з колегами іноді зустрічаюся. Так ось, днями колишня колега Юля поділилася історією про ту саму сім’ї. Виявляється, мужику набридло таке ставлення до себе і він пішов. Аліменти не платить так, як працює неофіційно, а колишня дружина вибиває їх по всім судам, але зробити нічого не може. І хто ще скаже, що бумеранга в нашому житті немає.

Оцініть статтю
Дюшес
Казала теперішньому чоловікові, щоб не платив аліменти колишній дружині. Сама тепер опинилася на її місці