Кажуть в житті є біла і чорна смуга. І коли вас кинули в скрутну хвилину, не треба впадати у відчай, а іти далі та не здаватись

Життя таке непередбачуване, і якщо вас кинули в скрутну хвилину, то може то і на краще. Іноді інстинкт самозбереження говорить сам за себе.

Якщо в лікарню потрапляє хвора людина, і нею є кому опікуватись, то така людина хворіє довго. За нею наглядають в лікарні, провідують рідні люди, приносять, відносять, подають, намагаються виконувати всі бажання хворого. Звичайно добре, коли є така підтримка, але вона розслабляє і людина довше приходить до здорового життя. Лікарі говорять, що бідні люди, які хворіли, до яких нікому прийти, одужували швидше.

Якщо захворіла жіночка, в якої дома залишилось трійко маленьких діточок, і нікому їх доглянути, чи батьки старенькі, навіть домашні тварини, яких погодувати окрім неї нікому. Та жіночка звичайно підніметься на слабих ногах, і піде, держачись за стіну маленькими шагами в столову, чи на процедури. Важливо те, що в неї є мета, і розуміє, що від неї залежить інше життя, і такий інстинкт діє.

У Велику Вітчизняну Війну, розповідали, госпіталі були переповнені пораненими бійцями, лікарів не хватало, і коли робили обхід по палатах, там де лежали тяжкопоранені бійці, яким уже нічим не допомогти, лікар говорив, щоб їх не турбували. Один із таких тяжкопоранених підвівся, і опираючись по стіні дійшов до перев’язувальної, і щось шепотів. Побачивши його, лікар сказав, щоб робили перев’язку йому. І людина вижила!
Навіть коли в деяких країнах проходили страйки лікарів, звернули увагу на те, що менше хворіло людей, і майже не було смертності. Знали люди, що допомоги не буде, і включались додаткові ресурси, самопорятунок.

Кажуть в житті є біла і чорна смуга. І коли вас кинули в скрутну хвилину, не треба впадати у відчай, а іти далі та не здаватись. Ті, що зрадили залишаться далеко позаду, інстинкт самозбереження включається, і щоб вижити, треба сподіватись на самого себе. В такій ситуації мозок працює особливо чітко, і повірте мені, вихід завжди знайдеться. На порятунок прийдуть ті люди, від яких не чекали допомоги, але вони завжди поруч. Від почуття підтримки виростають крила, і людина розуміє, що, мабуть, треба пройти та через такі випробування. А ті, що зрадили, повернуться, але навіщо вони вам?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Кажуть в житті є біла і чорна смуга. І коли вас кинули в скрутну хвилину, не треба впадати у відчай, а іти далі та не здаватись