Кіану Рівз мільйони доларів віддає на благодійність і живе в скромній квартирі

https://www.google.com

Усім поціновувачам кіномистецтва, мабуть, відоме ім’я канадського режисера, продюсера і актора Кіана Рівза.

Але мало хто знає, що він ще й займається благодійністю. Варто зазначити, що Кіану, користуючись шаленою популярністю, будучи зіркою, навіть не має власного будинку, а користується орендованими квартирами та готелями.

 Розкіш, яка включає палаци чи шикарні автомобілі, а також яхти і літаки – все це не про нього. Треба віддати належне, що спосіб життя знаменитого актора Кіана Рівза разюче відрізняється від життя, що властиве Голлівуду.

Кіану Рівз живе дуже скромно і протягом тривалого часу вже, будучи відомим, навіть не думав витрачати гроші на власний будинок.

Зараз він живе в доволі скромній квартирі як на Голлівуд.

Нещодавно відомим стало те, що Кіану  жертвує власні гонорари на дитячі лікарні. Це близько мільйона доларів.  Не так вже й мало. А ще на наукові дослідження, що вивчають питання лікування раку. Актор ніде не рекламує своєї доброчинності. Він просто мовчки робить те, що вважає за потрібне.

Не можна оминути увагою і той факт, що Кіан заснував фонд, який опікується  дитячими лікувальними закладами. До речі, це єдиний випадок, коли він згадав про свою доброчинну діяльність.

Можливо, його зацікавлення  цією проблемою виникло через  захворюванням сестри. Адже його сестрі в свій час поставили діагноз – лейкемія. Жінка з цією хворобою боролася майже дев’ять років. Весь цей час брат був поруч з нею.

Сестра з вдячністю і великим теплом згадує миті опіки Кіана. Адже брат, коли їй було дуже боляче, не відходив від неї. Він не полишав сестру навіть тоді, коли був на гастролях.

Страшна хвороба поступово відступила. Кіану із захопленням розповідає про мужність сестри Кім. Про свою благодійність актор  розповідати не любить. Він просто творить добро. Це спосіб його життя, спосіб мислення.

Кіану, до речі, не любить нічого зайвого як у побуті, так і у особистому житті. Він спокійно користується громадським транспортом і не робить з цього проблеми.

Багато грошей витрачає на благодійність. Для нього це  стало змістом життя. Між іншим,  майже весь гонорар від фільму «Матриця» віддав колегам, які брали участь у зйомках цього фільму, оскільки вважав, що їх оплата надто занижена. Каскадерам, які брали участь у цьому фільмі, він подарував  дорогі мотоцикли.

Зрештою, найважливішим є факт жертовності актора заради здоров’я інших людей, що на сьогодні трапляється не так уже й часто.

Оцініть статтю
Дюшес
Кіану Рівз мільйони доларів віддає на благодійність і живе в скромній квартирі